2726

دخترام سه سال فاصله سنی دارن 

خیلی همدیگه رو دوست دارن و همه کارهاشون با همدیگه ست خوردن خوابیدن بازی کردن فیلم دیدن ،،، حتی وقتی میخوام براشون لباس بخرم دختربزرگم میگه لباسهامون رو شبیه همدیگه بخر 

شب که میرن اتاقشون بخوابن همش پچ پچ میکنن و میخندن 😁 و منم هی باید بگم بخوابید دیگه 😆

من و خواهرم یک سال اختلاف سنی داشتیم خیلی رفیق بودیم الان هم جونمون به جون هم بسته ست 

همسرم وقتی من و خواهرمو میبینه میگه رابطه دخترامون هم مثل تو و خواهرت بشه خیلی خوبه

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
واقعا؟از تک فرزند بودن خودت راضی هستی هیچ وقت نشده گلایه کنی؟تصمیت درمورد فرزند خودتم قطعی هست که تک ...

خودم مشکلی تاحالا نداشتم پدرو مادرم و همسرو دخترم رو دارم.برای فرزند خودم اگه شرایط اقتصادی جامعه اینطور ادامه پیدا کنه صد در صد تک فرزندی رو انتخاب میکنم چون به هر قیمتی که نباید بچه زیاد داشت وقتی در حد توانمون نیست خواسته هاشو براورده کنیم من اصلا دوست ندارمفرزندم در حسرت چیزی بمونه الان میبینم برای دو تا بچه اون همه رفاه رو نمیتونم فراهم کنم شاید اگه روزی خیلی پولدار شدم دومی رو بیارم اگه نشدم هم نه

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترام سه سال فاصله سنی دارن  خیلی همدیگه رو دوست دارن و همه کارهاشون با همدیگه ست خوردن خوابی ...

چقدر خوب.یه حال خوشی بهم دست داد وقتی پچ پچ اتاق خوابو تعریف کردین.خدا حفظشون کنه

ما زنیم،از ما قوی تر فقط خداست.
چقدر خوب.یه حال خوشی بهم دست داد وقتی پچ پچ اتاق خوابو تعریف کردین.خدا حفظشون کنه

ممنون عزیزم ❤💋

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2728
وقتی خدا اینطوری  خواسته براشون ما کی باشیم بگیم بده. خیلی هم عالی.  انشاالله خواهرای خو ...

واقعا هم خدا خودش خواسته

چون من جلوگیری سفت و سختی داشتم.ولی خب مثل اینکه خواست خدا بالتر از هر چیزیه

خودم مشکلی تاحالا نداشتم پدرو مادرم و همسرو دخترم رو دارم.برای فرزند خودم اگه شرایط اقتصادی جامعه ای ...

مرسی اززتوضیحاتت .خوشحالم یه همفکر پیدا کردم موفق باشی❤

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
مثلا چه فرصتایی بهم بگید ک حواسم باشه

فرصت تحصیل تو بهترین دانشگاه. چون خواهرم دانشجو بودهزینه تحصیلمون با هم خیلی زیاد میشد. این یه نمونه اش بود. 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
فرصت تحصیل تو بهترین دانشگاه. چون خواهرم دانشجو بودهزینه تحصیلمون با هم خیلی زیاد میشد. این یه نمونه ...

من ۴سال تو تهران ورس خوندم ولی هزینه ای نداشته برام.

خواهرمم تهران قبول شد.

ممنون از اینکه گفتی

من ۴سال تو تهران ورس خوندم ولی هزینه ای نداشته برام. خواهرمم تهران قبول شد. ممنون از اینکه گفتی

خواهش گلم..  دانشگاه خوب فقط تهران نیست که. 

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
یکی از آشناهای ما چهارتا دختر داره اولی و چهارمی ازدواج کردن دومی و سومی گفتن ماقصد ازدواج نداریم یک ...

منم دوتا دوست دارم اولی موند دومی ازدواج کرد همه فکر میکنن خوشبختن ولی من از ته دل بزرگه خبر دارم همیشه میگه لباس عروس تو دلم مونده مادر شدن تو دلم مونده با اونی که رفته امریکا کاری ندارمااا ولی مجردی تو ایران تا یه سنی خوبه

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم