2737
2734
عنوان

کیا دچار افسردگی شدند و الان درمان شدند

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 25 پست
عزیزم منم اینهمه دورم هستند ولی حس بی کسی دارم ..فراموش شده ...😳 شادی م لحظه ایی ..ی لحظه در مورد ...

الهی عزیزم خوشبحالت خیالت راحته ویه نی نی داری .دعا کن منم همین ماه مامان شم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
الهی عزیزم خوشبحالت خیالت راحته ویه نی نی داری .دعا کن منم همین ماه مامان شم

دعات کردم قبل اینکه بگی دعا کن واسم ..

شما هم با مادرشوهرت توی ی ساختمونی؟ما حتی سر رفتوآمدامونم مادرشوهرم حسادت میکنه ..شوهرمم میگه مامانم حساسه تو میری خونه بابات مدام ..خو بچه شونم مگه میشه ..هر روزم نمیرما مثللا ی روز در میون یا دوسه روز یبار ..نهایت هفته یی یه بار ...شوهرم طرف منه ...میگه مامان من مدلش اینه حسادت میکنه😑

میگه من قبول دارم حق توست اختیار رفتوامدت و به کسی م مربوط نیی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعات کردم قبل اینکه بگی دعا کن واسم .. شما هم با مادرشوهرت توی ی ساختمونی؟ما حتی سر رفتوآمدامونم ما ...

مرسی دوستم قبلا کنارشون بودم بخدا آب میخوردم میگفت زیاد اب میخوری خونه ی باباتم اینجوری بودی؟یا خونه ما دیدی همه چی زیاده میخوری؟درصورتی که خدا شاهده من بابام خیلی ثروتمنده وسرداره بابام 

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
دعات کردم قبل اینکه بگی دعا کن واسم .. شما هم با مادرشوهرت توی ی ساختمونی؟ما حتی سر رفتوآمدامونم ما ...

غذا درست میکردم میومد نگاه میکرد ببینه چقدر روغن ریختم .یبار نشد از مهمونی بیایم دعوا راه نندازه .شب وروزم گریه بود همه میگن خوشبحالت اندامت رو فرمه لاغری نمیدونستن از ناراحتی اونجوری شده بودم ولی الان چاق شدم بعدم انداختمون بیرون

2728
غذا درست میکردم میومد نگاه میکرد ببینه چقدر روغن ریختم .یبار نشد از مهمونی بیایم دعوا راه نندازه .شب ...

بهتر که اومدی بیرون ..راحت شدی بخدا

از این به بعد واسه خودت زندگی کن عزیزم

امتحان کردم رفتاری متناسب با رفتاری که با من داره انجام دادم ..اونم همینطور رو موضعی که گرفته میمونه ...

قهر نکن که،هرچقدرم قیافه گرفت تو ریلکس باش،سلام کن،جواب داد که داد،ندادم ناراحت نشو،نقطه ضعفتو پیدا کرده،ناراحت میشی کیف میکنه

قهر نکن که،هرچقدرم قیافه گرفت تو ریلکس باش،سلام کن،جواب داد که داد،ندادم ناراحت نشو،نقطه ضعفتو پیدا ...

آره پیدا کرده اون اوایل به شوهرم گفتم چرا اینجوری میکنه قیافه ش .شوهرمم میرف تذکر میداد این کارا چیه میکنی چرا اخماتو واس زن من میکشی تو هم 

فهمیده نقطه ضعفمه 

من عادی م .اما به خودم میگم حالا فک میکنه من از اخمو تخم ش ترسیدم  

2738