2703
2553

ادمایی که کل روز اینجا پلاسن یعنی هیچ آدم حقیقی ای تو زندگیشون نیست که راحت حرفاشونو بزنن میان اینجا بین ادم های غریبه حرف بزنن هرچند درست نیست ولی بعضیا واقعا مشکلشون بزرگه میان اینجا میگن که اروم شن بعد یه عده ادم دور از جون اونایی که منطقین پاچه آدمو میگیرن یا کاری میکنن که غمت بزرگتر شه.درسته همدیگه رو نمیشناسیم ولی توروخدا یکم مهربون تر خودمونو بزاریم جای همدیگه .حرفی نداریم بزنیم لااقل انقدر مسخره وزخم زبون نزنید .تورو به امام حسین مواظب دلای همدیگه باشین‌.ممنون از وقتی که گذاشتین وخوندین

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

عزیزم چی شده  مشکلت چیه کاربرا بیخود نمیپرن به استارترکه 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم چی شده  مشکلت چیه کاربرا بیخود نمیپرن به استارترکه

گلم من خودمو نگفتم من اصلا تایپک نزدم در این مورد ولی زیاد میبینم .من گاهی میرم تایپک قدیمی هارو میخونم اصلا خبری از این کارا نیست چقدر کاربرا واسه همدیگه دعا میکنن

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2714
منم هربار میام اینجا دلم میشکنه هیچکی جواب تاپیکامو نمیده.. خیلی کم نظر میدن... مشکلت چیه بگو عزیزم ...

قربونت برم مهربون مشکل که زیاد دارم ولی فقط واسه اینکه بگم بعضی حرکات خیلی بده این تایپیکو زدم

گلم من خودمو نگفتم من اصلا تایپک نزدم در این مورد ولی زیاد میبینم .من گاهی میرم تایپک قدیمی هارو میخ ...

اها از اون لحاظ بله حق باشماس ...شایدم چون اون موقع انقد تاپیک دروغ نبوده من گاهی حق میدم به بچه ها چون انقد تاپیک عجیب و عریب که اخرش میفهمن دروغ بوده واحساساشون بازی گرفته شده دیدن که دیگه اون حس همدردی نیست تو تاپیکا

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
اها از اون لحاظ بله حق باشماس ...شایدم چون اون موقع انقد تاپیک دروغ نبوده من گاهی حق میدم به بچه ها ...

درست میگی عزیزم تایپیک دروغ واقعا زیاد شده .ولی کاش حال دل هیچکدوم از این کاربرا بد نباشه که نیان اینجا درد ودل که داغونتر از قبل بشن.انشالله خدا به زندگی همه ارامش بدا