2726
عنوان

کسی میدونه دلیل سردردای من چیه

76 بازدید | 11 پست

من ۲۵سالمه چند روزه سردرد دارم کل سرم درد میگیره و کم کم شدید میشه دیگه بیحال میشم

در طول روز یه چندساعتی خوبم بعدش سردردم شروع میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پیشونیتو حجامت کن دیگه سردرد نمیگیری تا هفت هشت ماه.نگران نباش جاشم نمیمونه تیغش خیلی ریزه

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
عزیزم خب برو دکتر  من دو هفته ای هست هی سرم دردمیگبره شوهرم میگه چیزیت نیست بخاطر الودگی هواست ...

چن روز پیش رفتم دکتر عمومی سرم و آمپول زدم یه روز خوب شدم بعدش شروع شد آزمایشم برام نوشته فردا میدم

درد داره؟ میترسم😔

نه بابا اصلااااا درد نداره.من خودم میترسیدم از حجامت کردن.وقتی حجامت کردم اصلا نفهمیدم چیشد چون قبلش پوستو با اون لیوانا چن بار میکشن پوستت بی حس میشه بعد تیغ میزنن تمام خون های کثیف سرت میزنه بیرون  

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻

سر درد دلایل مختلفی داره. عمده ترین هاش: کم آبی بدن، خستگی ، کم خونی، فشار خون، خشکی یا ضعیفی چشم ، میگرن و...

من خودم چند روز بود خیلی سرم درد میکرد با حالت تهوع شدید از بعدازظهرم شروع میشد . هرکسی یه چیزی میگفت ،توی نت سرچ کردم با حالتهای من نوشته بود خشکی چشم که باید قطره میریختم. سادم افتاد چندسال پیشم هم همینطوری شده بودم که رفتم دکتر بهم قطره داد. همونو گرفتم استفاده کردم سردردم خوب شد خداروشکر 

دوستان گلم دعا کنید مامان بشم چندین ساله چشم انتظارم🙏🙏🥺🥺. ممنون🌹🌹