2726
عنوان

زنی که خرج داره ....؟!!!

297 بازدید | 17 پست

سلام سلام سلام 

درسته‌که تاریخ ورودم به نی نی سایت دوم خرداد ولی خوب تازه وارد محسوب میشم پس 

هوامو داشته باشین😁 خدا هواتون داشته باشه .🥰...

راسته میگن زنی که خرج داره ارج داره؟؟؟؟!!

به حرف مامانا گوش بدیم که خرج نکن و نخواه و ...تا زندگیت بهترین بشه به قولی یک سال بخور نون و تره صد سال بخور نون و کره یا اینکه ....زنی که خرج داره ارج داره ...

تجربیاتتون بگین که سخت محتاجیم...

با تشکرات فراوان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متعادل خرج کن عزیزم مث بنده خدایی که کل درامدشوهرشووخودشوجمع کرد اخرم خودش مرد .مرده رفت باهمون پولازن گرفت  

تازه عضو  ترکیدم بازاومدم          قدر اونی رو بدون که خودش کهنه پوشیدتاتو نو بپوشی  #پدر#

باید بدونی کجا خرج کنی، کجا خرج نکنی. 

بعضی پر خرجها اصلاا ارج ندارن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
چیزی که نیازته بخر تو دلت نمونه ولی ول خرجی نکن

پس نیازی نیست که سرپوش رو خواسته ها گذاشت که اره من خانوم با درکیم و....؟!

آخه خیلی دیدم و خیلی توصیه شده به اینجوری بودن ..

ولی حس کردم اشتباهه

خرج کردن خیلی خوبه ولی به جا  جایی که اولویت خودت باشی ولی اول زندگی کمی قناعت هم بد نیس

آخه مشکل اینه ما ایرانیا تعادل بلد نیستیم یا به خودمون سختی و بی پولی میدیم یا ولخرجی می کنیم

2706