2733
2734

خود من..

سنی ندارم واقعا .. ۱۷ سالمه

کلاس زبان میرم اخه دوس دارم مهارت هام بیشتر بشه 

همین کلاسو هم به زور مامانمو راضی کردم😔

الان شهریش هم خیلی گرون شده ترمی ۲۰۰ 

بخدا هروقت میخوام برم سر کلاس عذاب وجدان دارم..

من فقط ۱۷ سالمه اما اندازه یه آدم ۳۰ ساله میفهمم

خیلی جاها کوتاه اومدم..

مثلا خاله هام میخواستن برن یه رستوران لوکس  من گفتم خستم نمیام 

اتفاقا خسته هم نبودم و دلم میخواست برم اما چون میدونستم مامانم باید هرچی پول داره برا قسطاش بده منم بیخیالش شدم..

هرچی ک لازم دارم با کلی عذاب وجدان و ناراحتی ب مادرم میگم..

میدونم بعضی وقتا ممکنه پول نداشته باشه..

هعیییی 

منم اگه بچه پولدار بودم این مشکلاتو نداشتم..

فقط دعا کنید در اینده موفق شم ک این مشکلاتو نداشته باشم

شماهم بگید چ تجربه هایی دارید؟!

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞

برا همه پیش اومده گلم ایشالا به زودی این مشکلات حل شه هیچ پدرومادری شرمنده بچش نشه

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی خوبه که مادرتو درک میکنی😍

من هم این دوران بدترشو داشتم .

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2731

✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

عیبی نداره عزیزم.هرچند شما الان نباید اصلا به بی پولی فکر کنی و باید راحت کلاساتو بری.خدا باعث و بانی این اوضاعو لعنت کنه.ولی هممون تجربه ی بی پولی داشتیم.سعیزکن قوی باشی و بتونی به زودی برای خودت منبع درآمد پیدا کنی

عزیز دلم  کوچولو من     افرین بهت       

خوشگلم منم زیاد کیشیدم ولی الان خوبه اوضاع   

یه نمونش این بود که باردار بودم و دلم غذا رستوران میخواست بوش خورده بود بهم ولی پول نداشتیم  

2738

افرین بتو ک انقد میفهمی

درس بخون تلاش کن بلاخره خودت سرکار میری و همه این روزا رو جبران میکنی 

“دلم گرفته برایت” زبانِ ساده ی عشق است ... سلیس و ساده بگویم : دلم گرفته برایت...

همه تجربه کردیم من که به کسی بگمم باورش نمیشه بهترین ماشین خارجی سال زیر پام بود ولی پول نداشتم بنزین بزنم انقدر اوضاع مالیم یه مدت بهم ریخت .هر کی بشنوه اینو میگن چرت میگی ولی واقعا پول یه باک بنزین رو هم نداشتم .خدا رو شکر که میگذره و حال و روز ادمها همیشه یکسان نیست

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
برا همه پیش اومده گلم ایشالا به زودی این مشکلات حل شه هیچ پدرومادری شرمنده بچش نشه

من هیچوقت نزاشتم شرمندم بشن

همیشه کوتاه اومدم جوری ک خودشونم نفهمیدن

انشالله سایشون همیشه بالا سرم باشه.. 

من موفق میشم:)  من یه دختر قوی و توانمندم:)❤   خدایا هرچی آرزوی خوب و قشنگه، برای پدر و مادرم 🙏💞

من ٤سال اول ازدواجمون

هر دودانشجو بوديم و با خانواده ها قطع ارتباط 

چون مخالف بودن و به سختي عقد كرديم 

خوابگاه زندگي ميكرديم و كار نيمه وقت داشتيم 

هيچ كدوم هم قناعت رو بلد نبوديم و دل كندن از رفاه دوران مجردي برامون سخت بود

خلاصه به سختي سپري كرديم

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706