2737
2734
عنوان

به نظرتون این شلوار بگیرم

164 بازدید | 23 پست

اینترنتیه میترسم جنسش این نباشه داخل عکس بهش گفتم عکس از نزدیک کار بده گفتن ندارن😑

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

من یه بار اینترنتی خریدم پشیمونم دوختش بد بود 

ولی دوستم خریده بود خوب بود 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ندارن چیه مگه قرار نیست جنس رو بفرستن؟ نخر بابا

اره دقیقاگفت  جنسامون زیاده دم دستم نیست اخه این شلوارا یکیشون خیلی جنسش خوبه یکیشون افتضاح و تقلبی

البته بعضیا هم مستقیم از ترکیه یا چین میاد ولی ریسک نکن ممکنه دزد باشن پیجای اینجوری خیلی زیاد شده

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
2738
اره دقیقاگفت  جنسامون زیاده دم دستم نیست اخه این شلوارا یکیشون خیلی جنسش خوبه یکیشون افتضاح و ت ...

فردا که راضی نبودی هم بلاکت میکنن 😐

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
منم پشیمون شدم عزیزم چرا عکس نزدیک نمیده

وقتی به خواست مشتری احترام نمیگذاره اصلا نخر 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
البته بعضیا هم مستقیم از ترکیه یا چین میاد ولی ریسک نکن ممکنه دزد باشن پیجای اینجوری خیلی زیاد شده

دزد نیستن مطمینه ولی جنسشو مطمئن نیستم

2706