2703
2553

خانما نامزد من کارمند بانکه

حدودا دریافتیش ۳ ونیمه

همیشه میگه من دوست دارم زنم از اونایی باشه که باعث پیشرفت من بشه 

خرج و پس انداز رو مدیریت کنه 

بیاید ایده بدید 

مثلا چقدرشو خرج کنم 

چ اندازه پس انداز 

تا چه حد از مسافرت و خرید بگذرم ؟؟

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کارمند بانک که مدیریت نمیخواد

والا من هر کیو دیدم کارمند بانکه

از همه لحاظ بریز بپاش دارن

م مسافرت،هم رستوران،هم لباس مارک،هم غذای خوب،هم مواد آرایش گرون و هر روز دکتر پوست این ور اون ور

خونه و ماشینشونم سر جاشه

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
قناعت کردن باید بلد باشی نه ولخرج باشی و نه خسیس، حد وسط و اهل پس انداز باشید، پولتونو خرج ارایشگاه ...

عزیزم میشه اینکارارو کرد و بازم پس انداز کرد فقط باید برنامه ریزی داشته باشی

وام که میدن زمین و خونه بخرید ماشین بخرید این خودش پس اندازه دیگه البته دیگه بانکا مثه سابق مزایا ...

وای من تنها امیدم به وام بود

بنظرت شغلش خوبه ؟؟

من خیلی دودلم روی انتخابم چون شغل و درامد برام مهمه

🖤
2714

خاهر ما الان با ۳ تا محصل حقوقمون اندازه شماست تا میتونی پس انداز کن 

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

همیشه سعی کن رفاهت کامل بشه،ائم از ماشین،خونه،وسایل خونه......،،،، و دور از چشم شوهرت ی پس انداز داشته باش،وقتی شوهرت لازم داشت دودستی تقدیمش کن،اونوقت قدرتو میدونه،

خاهر ما الان با ۳ تا محصل حقوقمون اندازه شماست تا میتونی پس انداز کن 

ایشالله حقوقتون بیشتر بشه غصه نخور خداروشکر کن برا همون سه تا محصلت   

بلد نیسم اصلاااا 

چجوری پس انداز کنم 

۲۰ سالمه اصن وارد نیسم

🖤
ماشین داریم ولی قبل عروسی قراره اپارتمان بخریم چون شرط من برا ازدواج همین بود اجاره نمیرم

اگه خالص ۳.۵ دریافت میکنه و میده دستت .میتونی پس انداز کنی . یه دفترچه داشته باش اول هرماه برنامه ریزی کن  . پول اب و برق وگوشت ومرغ و... بزار کنار بعد یه مقدار برای هزینه ماهانه خودت بزار کنار بریز به کارت شخصیت برا لباسی ارایشگاهی ... بعد هرچی موند رو پس انداز کن . 

2706