2410
2553
عنوان

دوستان ایرانسلی یه لحظه میاین؟

221 بازدید | 27 پست

من تو گوشیم پنج هزار ش ارژ داشتم تا ی ساعت پیش... الان ب یکی پیام ارسال کردنی مینویسه موجودی کافی نیست... در حالیکه من ش ارژ دارم. حتی زنگم میتونم بزنم.. ولی وقتی پیام میدم از ۷۰۶ پیام میاد ک موجودی کافی نیست... مشکل از چیه بنظرتون؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ایرانسل خنگ شده😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یه بار سیم کارتو در بیار دوباره جا بزن ببین چی میشه

باشه در میارم الان... نمیدونم چشه قاطی کرده.. شماره پشتیبانی چنده؟ زنگ بزنم پیگیری کنم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

# ۱*‍۸۰۰ ‍* بگیر ‍ ‍ 

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

شماره طرفو دستی وارد کن گلم درست میشه

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
2714

الکی کم میکنه گاهی😑

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
ایرانسل خنگ شده😁

نمیدونم چشه هم ش ارژمو خورد هم دوباره زدم اونم خالی کرد... اصلا برنامه تبلیغاتی ندارماا... راه حلی ندارین؟

# ۱*‍۸۰۰ ‍* بگیر ‍ ‍ 

عضو نیستم شبکه فعالی ندارم حتی شک کردم اونم زدم

شماره طرفو دستی وارد کن گلم درست میشه

باشه عزیزم وایسا بزنم ببینم درست میشه

گاهی اینجوری میشه

چجوری میشه درستش کرد؟ شماره ای نیست ک زنگ بزنم پیگیری کنم؟

باشه در میارم الان... نمیدونم چشه قاطی کرده.. شماره پشتیبانی چنده؟ زنگ بزنم پیگیری کنم

لازم نیس خاموش کنی.....قبلا ش نداشتی بهش پیام دادی گوشیت ذخیرش کرده

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
2706