2410
2553
عنوان

بارداری

78 بازدید | 8 پست

سلام دوستایه گلم...من یه چندوقتیه ک ۱شب درمیون نزدیکی داشتم..حس بارداری داشتم تااینکه امروز صبح خون اومد ازم..تا۲ساعت.. امابعدش همش لک هستش ینی خون بند اومده...ایا امکان بارداری وجود داره..؟؟

دخترم تمامه دنیامه 🧿👶خدایا شکرت🙏🌹♥️

بستگی داره نزدیک موعدت باشه یا نه. بعد دو ساعت خونریزی مداوم داشتی؟؟؟خونریزی لانه گزینی هست ولی زمانوخودش رو داره

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ینی چی؟

من دو سه روز قبل نوعدم لکه بینی داشتم. بعد سر موعد پری شدم. ولی سه روز طول کشید و تمام شد. فقط چون کوتاه بود فهمیدم باردارم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
من دو سه روز قبل نوعدم لکه بینی داشتم. بعد سر موعد پری شدم. ولی سه روز طول کشید و تمام شد. فقط چون ک ...

چندوقت بعدفهمیدید باردارید؟؟؟بی بی زدی؟؟

چندوقت بعدفهمیدید باردارید؟؟؟بی بی زدی؟؟

دو سه روز بعد تمام شدن خونریزی زدم. تعجب کردم چرا خونریزی کوتاه بود. چون همیشه دوره ام 8 روزه بود

دو سه روز بعد تمام شدن خونریزی زدم. تعجب کردم چرا خونریزی کوتاه بود. چون همیشه دوره ام 8 روزه بود

میترسم بی بی بزنم منفی باشه افسرده بشم

2714

یعنی هنوز  پری نشدی؟؟البته این رو هم بگم قبل از اینکه باردار بشی و به محض اقدام پریودی خیلی بهم میریزه. اگر از موعدت گذشته یه بیبی بزار. ولی بدون اگر تاخیر داری نشونه اینه بدنت داره آماده میشه. انشالله که بارداری