2733
2739
عنوان

راهی برای پایین آوردن fsh وجود داره ؟

12756 بازدید | 86 پست

سلام دوستان خواهشا اگه اطلاعات دارسد بهم بگید که راهی برای مایین آوردن fsh وحود داره 

دکتر مجددا بهم آزمایش داده گفته اگه پایین باشه ivf می کنیم ؟.. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/505634/خانمای-با-ذخیره-کم-تخمدان-بیاین-باامید-و-راهکار-به-همدیگه-کمک-کنیم-به-امیدخدا-طب

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تونستینfshبیارین پایین؟اگه اره خواهش میکنم کمکم کن

عزیزم برای من خودش اومد پایین البته ورزش کردم رژیم غذایی گرفتم مکمل اوابوست هم مصرف می کردم و داراهای نارسایی زودرس مثل پروژسترون و استروژن با تجدیز پزشک می خوردم

عزیزم برای من خودش اومد پایین البته ورزش کردم رژیم غذایی گرفتم مکمل اوابوست هم مصرف می کردم و داراها ...

چند ماه طول کشید تا بیاد پایین؟طب سنتی نرفتین؟باردار شدین عزیزم؟بازم دارو مصرف میکنین؟fshمن75برا شما چنده؟ ببخشید شرمنده عزیزم من خیلی سوال میپرسم حیاتیه به خدا 

اگه خودت تونستی 
چند ماه طول کشید تا بیاد پایین؟طب سنتی نرفتین؟باردار شدین عزیزم؟بازم دارو مصرف میکنین؟fshمن75برا شما ...

عزیرم بین ۲۰ و ۳۰ بود تقریبا ۲ ماه طول کشید نه طب سنتی نرفتم بله الان باردارم البته قصد داشتم اهدایی بگیرم که طبیعی باردار شدم 

عزیزم فقط به خدا توکل کن و بپذیرش ولی برای سلامتیت تلاش کن البته من ذخیره تخمدانم هم ۰.۱ بود برای همین باید اهدایی می گرفتم و براش اقدام کردم که قسمتم نشد 

ایشالا به حق خانم حضرت زهرا و این شب عزیزم دامنت سبز بشه عزیزم کاملا درک می کنم این شرایط را به خدا توکل کن

عزیرم بین ۲۰ و ۳۰ بود تقریبا ۲ ماه طول کشید نه طب سنتی نرفتم بله الان باردارم البته قصد داشتم اهدایی ...

مرسی عزیزدلم مجردم 22سالمه من رفتم دکتر دقیقا دارو تو رو استروژن و پروژسترون داده و طب سنتی هم رفتم اونم گفت داروهای منم بخور باد کشی هم برو 3جلسه اینا رفتم فعلا 

من پریود میشدم خودم قبل دارو ها فقط نا منظم بود میشه بگی برا شما قطع شده بود یا نه؟خیلی ممنون از راهنماییات عزیزدلم

اگه خودت تونستی 
2738
مرسی عزیزدلم مجردم 22سالمه من رفتم دکتر دقیقا دارو تو رو استروژن و پروژسترون داده و طب سنتی هم رفتم ...

نه عزیزم برای من هم قطع نشد البته ۱ یا ۲ بار عقب انداختم همیشه کاملا سر وقت هم بود موقع اقدام به بارداری عقب مه انداختم دکتر ذخیره تخمدان برام نوشت اون موقع فهمیدم

مرسی عزیزدلم مجردم 22سالمه من رفتم دکتر دقیقا دارو تو رو استروژن و پروژسترون داده و طب سنتی هم رفتم ...

عزیزم اگه ذخیرتون کمتر از ۰.۵ نباشه شاید بشه تخمک فزیز کرد چون سنتون پایینه

2706