2703
2553
خانومی عقیقه یعنی چی

ندر گوسفند برا نوزاد تازه به دنیااومده رو میگن عقیقه

یه جور صدقه هست برا سلامتیه نوزاد و بیمه کردنش

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ندر گوسفند برا نوزاد تازه به دنیااومده رو میگن عقیقه یه جور صدقه هست برا سلامتیه نوزاد و بیمه کردنش

اهان

شاد و سالم باشه نی نیت

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
روشنفکرا بیاین یه کم از حقوق حیوانات بگید بحث راه بندازید یکم بخندیم .

روشنفكري فحشه؟

ما رسم داريم واسه دنيا اومدن بچه گوسفند ميكشيم بابام واسه هر بچه اش كشت گفته بود براي هر نوه ام هم ميكشم اما من بهش گفتم واسه بچه من اجازه نداري گوسفند بكشي من واسه بچه خودم قربوني نميدم با اينكه هم رسمش رو داريم هم پولشو 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2714

سه سال و‌نیم پیش برای پسرم قربونی کردیم ولی برای دخترم گوسفنذچد شده بود سه تومن نمیشد بکشیم مامانم دید ناراحتم خودش پول گوسفند و داد قربونی کرد برای دخترم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

حالا مثل نماز خوندن واجب که نیست، خیلی ها نمیتونن انجام بدن ، چه عیبی داره  ، میتونید یه خروس قربونی کنید ، مهم اینه که یه قربونی انجام بدید برای سلامت و شکرانه ، بعدها انشالله پول دستتون اومد و یا حتی خود بچه تون بزرگ شدن به نیت سلامتی و دور شدن از آفات عقیقه انجام بدید ، 

سلام😊 
شما گیاه خواری؟؟

نه چطور؟؟

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
بزرگ شد بهش نگو  عقده نشه براش مثل من فکر نکنه فرق گذاشتی براش

😂چشم

من یک مادرم...نه من یک دخترم.....دختری که تو 16 سالگی مادر شد....زندگی سختی داشتم فقط بخاطره سطح توقعم از دیگران.....دوتا ژوگول دارم جاتون خالی😂😂😂یکی 4 سال و یکی 10 ماه......من ی مامانه باحالم😊
2706