2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روشنفکرا بیاین یه کم از حقوق حیوانات بگید بحث راه بندازید یکم بخندیم .

تنها هدفت از بحث خندیدنه😳😳😳

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
2720
من اولی رو اره اما دومی نه😑😑پولش نبود ی بره الان سه میلیون پولشه

بزرگ شد بهش نگو 

عقده نشه براش مثل من فکر نکنه فرق گذاشتی براش

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

هنوز بچه ندارم اگه بیارم قطعا این کارو نمیکنم واسه عروسیم نمیکشم 😑که چی آخه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2714

عزیزم هیچ اجباری نیست...اگ وضعیت مالیت خوب نیست مرغ قربونی کن...بعدشم‌معمولا پدر شوهر برای نوه اش قربونی میکنه ...ما اینجوریه رسممون...ولی در هر صورت اجبار نیست...چون نیت فقط صدقه دادن و قربونی کردنه...

🦋🌈

شوهر من قربونی نکرد گفت من دوست ندارم به خاطر به دنیا اومدن بچم یه حیوون بی گناهو از دنیا ببرم به جاش یه درخت میکارم😐😐😐

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

نه چون گرون بود

اما بعد چندکیلو گوشت خریدیم صدقه دادیم به نیازمندهایی که میشناختیم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
نه چون شرایطشو  نداشتم  ولی همه اطرافیان انجام میدم منم تو دلم موند  ولی براش نذر ک ...

خانومی عقیقه یعنی چی

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
بعضی بحثا رو فقط باید یه گوشه نشست و خندید    

آره واقعاااا موافقم😒😏

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
2706