1421
1411

بله ما هم قراره گوسفند قربونی کنیم 

اطراف ما همه برای  بچه ی اولشون رو قربونی میکنن

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا شکرت ک نی نی بهم دادی..  لطفا برای پدرم با دلای پاکتون دعا کنین شفا پیدا کنن ..ممنونم
من اولی رو اره اما دومی نه😑😑پولش نبود ی بره الان سه میلیون پولشه

بزرگ شد بهش نگو 

عقده نشه براش مثل من فکر نکنه فرق گذاشتی براش

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

عزیزم هیچ اجباری نیست...اگ وضعیت مالیت خوب نیست مرغ قربونی کن...بعدشم‌معمولا پدر شوهر برای نوه اش قربونی میکنه ...ما اینجوریه رسممون...ولی در هر صورت اجبار نیست...چون نیت فقط صدقه دادن و قربونی کردنه...

1401

شوهر من قربونی نکرد گفت من دوست ندارم به خاطر به دنیا اومدن بچم یه حیوون بی گناهو از دنیا ببرم به جاش یه درخت میکارم😐😐😐

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

نه چون گرون بود

اما بعد چندکیلو گوشت خریدیم صدقه دادیم به نیازمندهایی که میشناختیم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
نه چون شرایطشو  نداشتم  ولی همه اطرافیان انجام میدم منم تو دلم موند  ولی براش نذر ک ...

خانومی عقیقه یعنی چی

بعضی بحثا رو فقط باید یه گوشه نشست و خندید    

آره واقعاااا موافقم😒😏

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊
1376
خانومی عقیقه یعنی چی

ندر گوسفند برا نوزاد تازه به دنیااومده رو میگن عقیقه

یه جور صدقه هست برا سلامتیه نوزاد و بیمه کردنش

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
1396
ندر گوسفند برا نوزاد تازه به دنیااومده رو میگن عقیقه یه جور صدقه هست برا سلامتیه نوزاد و بیمه کردنش

اهان

شاد و سالم باشه نی نیت

روشنفکرا بیاین یه کم از حقوق حیوانات بگید بحث راه بندازید یکم بخندیم .

روشنفكري فحشه؟

ما رسم داريم واسه دنيا اومدن بچه گوسفند ميكشيم بابام واسه هر بچه اش كشت گفته بود براي هر نوه ام هم ميكشم اما من بهش گفتم واسه بچه من اجازه نداري گوسفند بكشي من واسه بچه خودم قربوني نميدم با اينكه هم رسمش رو داريم هم پولشو 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

حالا مثل نماز خوندن واجب که نیست، خیلی ها نمیتونن انجام بدن ، چه عیبی داره  ، میتونید یه خروس قربونی کنید ، مهم اینه که یه قربونی انجام بدید برای سلامت و شکرانه ، بعدها انشالله پول دستتون اومد و یا حتی خود بچه تون بزرگ شدن به نیت سلامتی و دور شدن از آفات عقیقه انجام بدید ، 

1339