1472
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

من تا 10 سالگی فکر میکردم چرک خشک کن

چایی خشک کنه

ی دفعه تو ون با تلفن با خالم میحرفیدم داد زدم دکتر بهم چایی خشک کن داده گلوم خوب شه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️
1436

الان گوزوها حمله میکنن

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1334

تو مجلس ترحیم دختر خاله هامو دیدم خودم گرفتم یه دفعه زدم چایی داغ ریخت روپام اصلا صدام درنیومد باآرامش فراوان تا موقع رفتن سوختم و ساختم😣😣😣😣

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره

سر کلاس تولد بچه رو بلند خوندم تولید بچه 😐😐

مامان من بندریه گُند ببخشیدا یعنی الت تناسلی مرد به بندری من پنجم دبستان بندر درس میخوندم معلمه نوشت گندی شاپور داد زدم چی گند 😐😐😐معلم هر هر خندید 

1474
فک کنم وقتی ریخت دلشون خنک شد

یعنی دیگه اصلا نگا هم نکردم مستقیم رفتم نشستم آره بدترین جاش این بود که تا آخر با یه پوزخند که برام از صد تا فحش بدتر بود نگام می کردن

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
1331