1421
1411

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

من تا 10 سالگی فکر میکردم چرک خشک کن

چایی خشک کنه

ی دفعه تو ون با تلفن با خالم میحرفیدم داد زدم دکتر بهم چایی خشک کن داده گلوم خوب شه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️
1436

الان گوزوها حمله میکنن

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1432

تو مجلس ترحیم دختر خاله هامو دیدم خودم گرفتم یه دفعه زدم چایی داغ ریخت روپام اصلا صدام درنیومد باآرامش فراوان تا موقع رفتن سوختم و ساختم😣😣😣😣

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره

سر کلاس تولد بچه رو بلند خوندم تولید بچه 😐😐

مامان من بندریه گُند ببخشیدا یعنی الت تناسلی مرد به بندری من پنجم دبستان بندر درس میخوندم معلمه نوشت گندی شاپور داد زدم چی گند 😐😐😐معلم هر هر خندید 

1391
فک کنم وقتی ریخت دلشون خنک شد

یعنی دیگه اصلا نگا هم نکردم مستقیم رفتم نشستم آره بدترین جاش این بود که تا آخر با یه پوزخند که برام از صد تا فحش بدتر بود نگام می کردن

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
1437