1874
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

من تا 10 سالگی فکر میکردم چرک خشک کن

چایی خشک کنه

ی دفعه تو ون با تلفن با خالم میحرفیدم داد زدم دکتر بهم چایی خشک کن داده گلوم خوب شه

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
1922

الان گوزوها حمله میکنن

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸
1911

تو مجلس ترحیم دختر خاله هامو دیدم خودم گرفتم یه دفعه زدم چایی داغ ریخت روپام اصلا صدام درنیومد باآرامش فراوان تا موقع رفتن سوختم و ساختم😣😣😣😣

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره

سر کلاس تولد بچه رو بلند خوندم تولید بچه 😐😐

مامان من بندریه گُند ببخشیدا یعنی الت تناسلی مرد به بندری من پنجم دبستان بندر درس میخوندم معلمه نوشت گندی شاپور داد زدم چی گند 😐😐😐معلم هر هر خندید 

1826
تو مجلس ترحیم دختر خاله هامو دیدم خودم گرفتم یه دفعه زدم چایی داغ ریخت روپام اصلا صدام درنیومد باآرا ...

فک کنم وقتی ریخت دلشون خنک شد

من مادر ۵ فرزند هستم لطفا مزاحم نشو اقای محترم🙏
فک کنم وقتی ریخت دلشون خنک شد

یعنی دیگه اصلا نگا هم نکردم مستقیم رفتم نشستم آره بدترین جاش این بود که تا آخر با یه پوزخند که برام از صد تا فحش بدتر بود نگام می کردن

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره