2410
2553
واسه چی مگه چیکارمیکنه

خیلی لجبازه

واس همه چی لج میکنه 😕

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا تو تل گرام یه گروهی بود من میخواستم یه جیزی سفارش بدم ، به آدمین پیام دادم گفتم چیکار کنم گفت ب ...

اخی عزیزم اره من کلا این اینترنتیا رو قبول ندارم خیلیاشونم کلاه برداری میکنن

2720
ازادما خسته شدم 😔 از حرفاشون  از مقصر کردناشون  از اینکه هر چقدر خوبی کنم تهش من مقصرم& ...

من میخام ازدواج کنم واسه اینه که خیلی استرس دارم و ناراحتم ووتوفکرم ...بعد ک خواستی ازدواج کنی میفهمی چقد دردسرداره ...

2714
عزیزم ناراحت نباش ایشالا همه چی درست میشه...شغل شوهرت چیه الان؟ دوست داشتی چی باشه مگه

راننده مردمه

یه آبدارچی اداره هم که بود خوب بود

حداقل تعطیلی و حقوق به موقع داشت

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
من میخام ازدواج کنم واسه اینه که خیلی استرس دارم و ناراحتم ووتوفکرم ...بعد ک خواستی ازدواج کنی میفهم ...

ناراحت نباش به خدا توکل کن. دوره اشناییتم زیاد کن. ان شاالله همسرت انقدرخوب باشه که هیچ استرسی برات نمونه

من میخام ازدواج کنم واسه اینه که خیلی استرس دارم و ناراحتم ووتوفکرم ...بعد ک خواستی ازدواج کنی میفهم ...

ن عزیزم دوران عقد یه دوره ی بلاتکلیفی و مزخرفیه مخصوصا اگ طولانی بشه 

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2706