1600
1541

فعلا که در حالت خنثی به سر میبرم 

تو چرا دلت گرفته؟؟

ﻣﻦ ﻫﻨوز ﮔﺎﻫﯽ؛ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺧﻮﺍﺏ ﺗﻮﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﻢ؛ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﻧﮕﺎﻫﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ؛ﺻﺪﺍﯾﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ؛ﺑﯿﻦ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ؛ﺍﻣﺎﻣﻦﻫﻨﻮﺯ ﺗﻮﺭﺍ؛ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ ﺩﻭﺳﺖت دارم♡

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

منم گرفته  

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

من خیلی دلم گرفته ...هر وقت دلم میگیره خونه رو تاریک میکنم و یه گوشه کز میکنم ..

الان هم اینجوری ام ..کلی هم گریه کردم ..

از ادم های دروغین دنیا خسته شدم ..اصلا از خود دنیا خسته شدم ..دلم میخواد بمیرم ..حداقل اون دنیا میفهمم چرا باید انقدر عذاب بکشم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
8

من دائم الگرفته حالم☹️

این روزا انقدر حالم بده کـ اگه خدام بگه : بات قهرم میگم هرطور راحتی✋کاش میشد بارها و بارها در گوش این جماعت فریاد زد و گفت ...عشقتون ارزونی خودتون اعتمادمو پس بدید...انقد از همه زده شدم کـ ترجیح میدم روزا خواب باشم و شبا بیدار کـ کسیو نبینم ...💔اونایی کـ قبلا باهام دوست بودن الان میان خاموش میخونن و لایک نمیکنن و نظر نمیزارن خواستم بگم مهم نیست... خداروشکر شماها خرجمو نمیدین وگرنه یه لیوان ابم تو واقعیت دستم نمیدادین تصمیم گرفتم مثل خودتون باشم از ته دلم دوستون داشتم واستون ارزش قائل بودم اما اشتباه میکردم هرطور راحتید😕اکثر دلنوشته هایی ک میزارم مخاطب خاصی نداره کسی بـ خودش نگیره ...یه چیز دیگه" سرتون تو کار خودتون باشه با هرکی دلم بخواد میگم میخندم مرد و زنم نداره :)ب هیچکس ربطی نداره بـ ظاهر قدیسه های محترم، هرکی دوسم داشته باشه دوسش دارم دیگه مثل قبل واسه ثابت کردن خودم ، و قضاوت نشدنم غصه نمیخورم هرطور راحتید فکر کنید مسئوله افکارتون نیستم ،میخوام بشه روتین زندگیم ( با هرکسی مثل خودش ) اسممو تو همه ی عنوان هام میزنم خوشت نمیاد نیا نخون لایک نکن پست نذار کسی مجبورت نکرده☺اصلا هم عصبی نیستم اتفاقا از زیادی مهربونی بـ اینجا رسیدم... 
1537

از صبح دلم گرفته .۳ ساله عروسی کردم هیچ مسافرتی با شوهرم نرفتم.همش کار میکنه و خونه نیست قسطا هم که تمومی نداره یه نفسی بکشیم همش نخورمی و نخریدن دیگه خسته شدم

ظاهر زندگیم همه رو کشته و حسودی میکنن

ولی من اصلا خوشی ندیدم.شغل آزاد به درد هیچی نمیخوره جز حمالی

1547