1472
1459

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

منم گرفته  

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

من خیلی دلم گرفته ...هر وقت دلم میگیره خونه رو تاریک میکنم و یه گوشه کز میکنم ..

الان هم اینجوری ام ..کلی هم گریه کردم ..

از ادم های دروغین دنیا خسته شدم ..اصلا از خود دنیا خسته شدم ..دلم میخواد بمیرم ..حداقل اون دنیا میفهمم چرا باید انقدر عذاب بکشم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂

برو تاپیک ماکارونی و همسایه رو بخون دلت باز میشه 😅

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا شکرت ک نی نی بهم دادی..  لطفا برای پدرم با دلای پاکتون دعا کنین شفا پیدا کنن ..ممنونم
1444

گشنمه.امشبم شبیه که شوهرم میره خونه ننش تا ۱۲ نمیاد.فعلا حالم خوبه ولی قطعا تا یکی ۲ ساعت دیگه عصبی میشم

دوست عزیز،من با استارتر صحبت میکنم نه با شما!نظر من نظر خودمه و به شما هم مربوط نیست پس لطف کنید و ریپلای  نکنید چون جواب نمیدم.☺
1418
گشنمه.امشبم شبیه که شوهرم میره خونه ننش تا ۱۲ نمیاد.فعلا حالم خوبه ولی قطعا تا یکی ۲ ساعت دیگه عصبی ...

چرا

آرزو دارم برآورده شدن غیرممکن ترین،محال ترین،دور ترین، نشدنی ترین خواسته ی قلبتون رو...❤

از صبح دلم گرفته .۳ ساله عروسی کردم هیچ مسافرتی با شوهرم نرفتم.همش کار میکنه و خونه نیست قسطا هم که تمومی نداره یه نفسی بکشیم همش نخورمی و نخریدن دیگه خسته شدم

ظاهر زندگیم همه رو کشته و حسودی میکنن

ولی من اصلا خوشی ندیدم.شغل آزاد به درد هیچی نمیخوره جز حمالی

1469