1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

منم گرفته  

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

من خیلی دلم گرفته ...هر وقت دلم میگیره خونه رو تاریک میکنم و یه گوشه کز میکنم ..

الان هم اینجوری ام ..کلی هم گریه کردم ..

از ادم های دروغین دنیا خسته شدم ..اصلا از خود دنیا خسته شدم ..دلم میخواد بمیرم ..حداقل اون دنیا میفهمم چرا باید انقدر عذاب بکشم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
1668

من همیشه دلگیرم دیگه به رو نمیارم😩

بعضی ها را فقط میشود آرزو کرد داشتنشان محال ترین اتفاق ممکن است...🍃                                         آنکه مست آمد و دستی به دلِ ما زد و رفت...🍃        به قول حضرت حافظ:اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم سمرقند و بخارا راو صائب در جواب می گوید:هر آنکس چیز می بخشد، ز جان خویش می بخشدنه چون حافظ که می بخشد سمرقند و بخارا رااگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم سر و دست و تن و پا راو شهریار در جواب می گوید:هر آنکس چیز می بخشد بسان مرد می بخشدنه چون صائب که می بخشد سر و دست و تن و پا راسر و دست و تن و پا را به خاک گور می بخشندنه بر آن ترک شیرازی که برده جمله دلها رااگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم تمام روح و اجزا را
گشنمه.امشبم شبیه که شوهرم میره خونه ننش تا ۱۲ نمیاد.فعلا حالم خوبه ولی قطعا تا یکی ۲ ساعت دیگه عصبی ...

چرا

بعضی ها را فقط میشود آرزو کرد داشتنشان محال ترین اتفاق ممکن است...🍃                                         آنکه مست آمد و دستی به دلِ ما زد و رفت...🍃        به قول حضرت حافظ:اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم سمرقند و بخارا راو صائب در جواب می گوید:هر آنکس چیز می بخشد، ز جان خویش می بخشدنه چون حافظ که می بخشد سمرقند و بخارا رااگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم سر و دست و تن و پا راو شهریار در جواب می گوید:هر آنکس چیز می بخشد بسان مرد می بخشدنه چون صائب که می بخشد سر و دست و تن و پا راسر و دست و تن و پا را به خاک گور می بخشندنه بر آن ترک شیرازی که برده جمله دلها رااگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما رابه خال هندو اش بخشم تمام روح و اجزا را

از صبح دلم گرفته .۳ ساله عروسی کردم هیچ مسافرتی با شوهرم نرفتم.همش کار میکنه و خونه نیست قسطا هم که تمومی نداره یه نفسی بکشیم همش نخورمی و نخریدن دیگه خسته شدم

ظاهر زندگیم همه رو کشته و حسودی میکنن

ولی من اصلا خوشی ندیدم.شغل آزاد به درد هیچی نمیخوره جز حمالی

1645