1861
1823

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825

منم گرفته  

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

من خیلی دلم گرفته ...هر وقت دلم میگیره خونه رو تاریک میکنم و یه گوشه کز میکنم ..

الان هم اینجوری ام ..کلی هم گریه کردم ..

از ادم های دروغین دنیا خسته شدم ..اصلا از خود دنیا خسته شدم ..دلم میخواد بمیرم ..حداقل اون دنیا میفهمم چرا باید انقدر عذاب بکشم 

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
1841

من همیشه دلگیرم دیگه به رو نمیارم😩

🌱السلامُ علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع) 🌱         میان روشن و خاموش آسمان، هر روز   خوشم به ذکر سلامی به درگهت، ارباب...⚘آرزو دارم برآورده شدن محال ترین،غیرممکن ترین،نشدنی ترین و دورترین خواسته ی قلبتون رو...🙏
1794
گشنمه.امشبم شبیه که شوهرم میره خونه ننش تا ۱۲ نمیاد.فعلا حالم خوبه ولی قطعا تا یکی ۲ ساعت دیگه عصبی ...

چرا

🌱السلامُ علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع) 🌱         میان روشن و خاموش آسمان، هر روز   خوشم به ذکر سلامی به درگهت، ارباب...⚘آرزو دارم برآورده شدن محال ترین،غیرممکن ترین،نشدنی ترین و دورترین خواسته ی قلبتون رو...🙏

از صبح دلم گرفته .۳ ساله عروسی کردم هیچ مسافرتی با شوهرم نرفتم.همش کار میکنه و خونه نیست قسطا هم که تمومی نداره یه نفسی بکشیم همش نخورمی و نخریدن دیگه خسته شدم

ظاهر زندگیم همه رو کشته و حسودی میکنن

ولی من اصلا خوشی ندیدم.شغل آزاد به درد هیچی نمیخوره جز حمالی

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718