1421
1363
عنوان

بچه ام رو دعوا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 35 پست
نزدمش که باهاش رفتار. بدی کردم دلش شکست یه هق هقی میکنه

اره بعد اینکه پستمو ارسال کردم متوجه شدم چی نوشتم ببخشید دوستم

این ماه منم مامان میشم انشالله😍😍❤❤دوستان هر کی امضامو دید واسم دعا کنه..🙏🙏🙏
من چرا نمیتونم مادر. خوبی باشم از. بس شیر میخوره عصبی شدم رنگم زرد. و زار. شده تا میشینم که استراحت ...

اشكال نداره عزيزم

كلروديازپوكسايد بخور اعصابتو آروم ميكنه

هي به خودت بگو اون ضعيف و نيازمنده

با خودت عهد ببند كه ديگه دعواش نكني😭

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

من چرا نمیتونم مادر. خوبی باشم از. بس شیر میخوره عصبی شدم رنگم زرد. و زار. شده تا میشینم که استراحت ...

خودت ضعيف شدي و  اعصابتم ضعيف شده. بايد خودت رو  تقويت كنى. 

به باباش هر روز سفارش چيزاى مقوى بده و خودت رو حسابي تقويت كن. بگو اگه بخوام تا ٢ سال شير بدم، بايد جون داشته باشم. وگرنه شيرم آب و بي خاصيته و فقط اعصابم ضعيف ميشه!

1401
همینجوری همش میگه تو مادر. خوبی نیستی بعضی وقتا یه وعده شیر. خشک میدم

اه بدم میاد دخالت میکنن. 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

خوب‌ کردی من مامانم با چوب میوفتاد دنبالم . الان که فکر میکنم میبینم اگه خودم جای مامانم بودم اون بچه رو میکشتم. حالا داد زدی عیب نداره 

1394
اشكال نداره عزيزم كلروديازپوكسايد بخور اعصابتو آروم ميكنه هي به خودت بگو اون ضعيف و نيازمنده با خ ...

همش عهد. میبندم اما از دستم در. میره پدرشم ساعت نه میاد. خونه نمیگه یکم زودتر. بیام بچه رو نگه دارم

اه بدم میاد دخالت میکنن. 

مردا نمیدونم چشونه تو این چیزا دخالت میکنن،حالا دختر من یه سال و چار ماهش بود میگفت از شیر بگیرش،بزرگ شده و فلان

برا پوشکشم همینطور،پدرمو دراورد،میگفت دیگه پوشکش نکن😕

آقا ریپلای کن،ریپلای دوست دارم،چیه همش لایک میکنین؟؟میدونین چن روزه ریپلایم نکردین؟؟اعلاناتمو باز میکنم همش لایک لایک😒لایک نکن ریپلای کن،ریپلای دوست دارم
باباش میگه تا دوسال همینجوری همش میگه تو کم شیر. میدی مادر. خوبی نیستی

مگه مادر خوب بودن به شیر دادنه؟؟هرکی شیر بیشتر داد مادر بهتریه؟؟

آقا ریپلای کن،ریپلای دوست دارم،چیه همش لایک میکنین؟؟میدونین چن روزه ریپلایم نکردین؟؟اعلاناتمو باز میکنم همش لایک لایک😒لایک نکن ریپلای کن،ریپلای دوست دارم
1418