1421
1363
عنوان

بچه ام رو دعوا کردم

276 بازدید | 35 پست

بچه ام رو دعوا کردم سرش داد زدم یه ساعته طفل معصوم داره گریه میکنه همش تقصیر. باباشه که اینقدر. اذیتم میکنه عذاب وجدان دارم اصلا مادر. خوبی نیستم من دارم اعصاب بچه خودم رو با دست خودم نابود. میکنم از خودم بیزارم 

باباش چیکارکرده

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

من چرا نمیتونم مادر. خوبی باشم از. بس شیر میخوره عصبی شدم رنگم زرد. و زار. شده تا میشینم که استراحت کنم میاد بغل شیر. میخواد. تمام مفصل هام درد. میکنه خیلی عصبیم باباشم میگه تا دو سال باید شیر بدی 

1444

زدیش؟😞😞😞

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              
1418
واقعا دعواش کردی یه ساعته گریه میکنه ما بچه هامونو با دمپایی میزنیم میگن هه هه درد نداشت شوخی بود

😁😁😁

این ماه منم مامان میشم انشالله😍😍❤❤دوستان هر کی امضامو دید واسم دعا کنه..🙏🙏🙏
من چرا نمیتونم مادر. خوبی باشم از. بس شیر میخوره عصبی شدم رنگم زرد. و زار. شده تا میشینم که استراحت ...

پولشو بگیر خب ازش😁

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
1364