2726
عنوان

شما حسوديتون نميشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال بابا حسود هرگز نیاسود

جاریم با دوستاش میرفت بیرونا ولی من از دوستام دور شده بودم چندسالع دگ باهاشون نبودم از این ناراحت میشدم ک چرا دوریم ولی حسودی نمیکردم  الان چند روزه پیداشون کردم خیلی ذوق دارم شاد باش 

2728
آدم همیشه خودشو زشت میبینه من با دوستم عکس انداختم من زشت افتادم دوستم خیلی خوب افتاده بود همش فکر م ...

واقعا همینجوریه منم خودمو همیشه زشتولک میبینم خخخخخ بعد دوستام‌میگن خوشبحالت

همیشه ام‌میگم چه صدایی داری خاکبرسرت بعد یبار خونه دایی شوهرم لالایی میخوندم برا پسرم یهو دیدم همه ساکت شدن تا قطع کردم میگفتن بخون بخون دوباره بخون چه صدایی داری ولییی خودم اصلا اعتماد بنفس ندارم خیلی وقتا تو خلوت خودم گریه ام میکنم میگم خاکبرسرت با این قیافت😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
ماشالله چه پشتکاری داری پاشدی انجام دادی!😁 ول کن عزیزم نگاه نکن کلا تا ناراحت نشی بعدش. من ندید میگ ...

😭😂😂اخه مادر شوهرم براش نوشته ماشااله پرنسس زيبا😭😭

من ٢٤ اون ٢١ ٢٢ فك كنم

تفاوت سنی کم باشه بدتره آخه. ولی کلا بیخیال باش نگاه نکن تا ناراحت شی. واسه خودت زندگی کن. حسادت مثل خوره میمونه آدم رو میخوره بخدا. همیشه فقط خودتو تحسین کن اعتماد به نفس بالا خیلی خوبه.

مادر شوهرم ريپلايش كرده بود نوشته بود ماشالله پرنسس زيبا خونه مادر شوهرم بودم ديدم 

چه مادر شوهری خدا بده شانس ، ما ک بدون اینکارا خوشگلیم تا حالا نگفتن بهمون ماشالله چه خوشگلی🤣🙄

2706