2410
2553

رنگ مدفوع نوزاد تازه متولد شده دور و بر ۱۰ روزه ، چه رنگیه؟

تیره و سبز ؟ یا کاملا زرد!؟

من اولین مدفوع نوزادم کاملا سیاه بودمثل بقیه نوزادا‌.بعدا سبز و...

زردی که گرفت واملا زرد مدفوع میکرد.چند روز زیر دستگاه بود و زردیش که خوب شد مدفوعش هم تیره شد(سبز و قهو ه ای و..)

الان چند روزه دوباره کاملا مدفوعش زرد زرد زرد شده..

خواهش میکنم اگه نوزاد تازه متولد شده دارید بگید مال بچه شما چجوریه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

باید زرد باشه عزیزم

ربطی به زردی نداره نوزادها اکثرا مدفوعشون زرده زرده

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برامن تا یه ماه سبز بود والا زنای قدیم میگن گوشش درد بکنه مدفوعش سبز میشه امروز ۴۰ روزشه پسرم 

یاگوشش یا پهلوهاش سرماخورده

البته دکترها قبول ندارن .میگن هررنگی به جز سفید و قرمز باشه مشکلی نداره

سبز هم اگه همراه باناارومی باشه از سرماخوردگیه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
یاگوشش یا پهلوهاش سرماخورده البته دکترها قبول ندارن .میگن هررنگی به جز سفید و قرمز باشه مشکلی نداره ...

اره ب اصطلاح سرما زده ب شکمش

چربش کنید و گرم بگیرید شکم نوزادو

منم اینجور بود.گرم گرفتمش خوب شد

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2714