2726
عنوان

موفق ترین زنی که تا حالا دیدید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 51 پست

خودم ،همه خاندان همسرم جز مادر عفریته ش هم اینو بارها میگن ،چون پسری رو با جیب خالی با کلی مشکلات جمع کردم به را درست اوردم پشتش وایستادم زندگی تشکیل دادیم الانم شکر خدا زندگیمون میگذره یعنی از زیر صفر الان همسرم ماشاالله هشتاد درصد تغییر کرده اخلاقش رفتارش ظاهرش وشغلش

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فشار روحی که قطعا هست عزیزم ولی بنظر منم شما واقعا یه مادر قوی هستین❤ خداقوت

ممنون گلم زنده باشی ❤❤❤😔😔😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728
همراه با دلیل ؟؟

چون یک هیولا رو تبدیل به فرشته کردم البته نه فرشته کامل ولی بهترازخیلیا.واینکه هرگز تو زندگیم تو هیچ مقطعی شکست رو نپذیرفتم و مبارزه کردم تا پیروزی.الانم بااینکه شوهرم هیچ جا اجازه نمیده دارم پیام نور روانشناسی می خونم میرم فقط امتحان میدم.با یه بچه دوساله.به همه زندگیم خودم همه چی میرسم.بااینکه بی نهایت محدوده از جانب شوهرم.اما هرگز نمیزارم کاری کنه احساس ضعف کنم.و هیچوقت نمیزارم ناراحتیم بهم غلبه کنه

خودم؛ البته از نظر دیگران که فکر میکنن من چقدر قوی هستم که یه بچه فلج مغزی و یه بچه کوچیک رو باهم نگ ...

بنظر من کلنه موفق برای شما کمه 

من ب عنوان یک دوست بهت افتخار میکنم

تو میتونی

کم نیار

خسته نشو 

بجنگ با مشکلات 

🖤
زن رییس جمهورقبلی امریکا اسمش یادم رف

میشل اوباما عاشقشم😊

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

من یه خانم دکتر زنان میشناسم  خیلی زن مستقل و موفقی خیلی هم با کلاس و متین بودش درس که خونده بودش و قیافش هم زیبا بودش ۲ بچه هم داشتش مثل دسته گل  که پسر بزرگش داشت پزشکی شهید بهشتی میخوند از نظر مالی هم که دیگه نگم صبح ها میومد سر کار کفش مثل سیندرلا میپوشید قدش بلند هیکل فوق العاده زیبا اصلا فکر نمیکردی که ۲ دفعه زایمان کرده خوش برخورد و مهربون  و چشم و دل سیر واقعا از بندگان برگزیده خدا هستش 😂😂😂😂😂

2706