عنوان

کاش منم مادر خوبی داشتم

321 بازدید | 15 پست

انقد دلم میخواست مادر خوبی داشته باشم که با دیدنش ذوق زده بشم برم بغلش ارامش بگیرم.ولی چه حیف مامانم تنها دلیله ناخوشیامه تنها دلیل نا آرومیام.هرکی مادر خوب داره قدرشو بدونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادر همه جورش خوبه

😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
2731

همیشه همینطوره اونیکه مادرخوب داره قدرشو نمیدونه اونیکه مامانش باهاش خوب نیست حسرتشوداره.

من خودم انقدر مامانمو اذیت کردم. وقتی که خودم بچه دارشدم وقتی دخترم برا گرمی تو دستگاه بود. انقدر گریه کردم مامانمو بغل کردم جلو همه مامانایی ک واسه نی نی یاشون اونجابودن گریه میکردم میگفتم شما نمیدونید من چقدر اذیتش کردم. اشتباه کردم. بخدا اشتباه کردم.میگفتم و گریه میکردم. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

من مامانمو دوست دارم اونم دوست داره ولی اخلاقای خاصی داره که ازار دهنده است دلم براش میسوزه خیلی اذیتش میکنم اونم ناخواسته منو اذیت میکنه😭😭😭

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
2706