2726
عنوان

اونروز رفتم مغازه ، خانمه بهم گفت

376 بازدید | 31 پست

رفتم مغازه بچمم بغلم بود ۱۶ ماهشه صاحب مغازه بم گفت این داداشته؟  ینی حتی بهم نمیاد بچه کوچولو داشته باشم 😁

تو دهه هم با خواهرم رفته بودیم هیئت دوستش مارو دید یکم با خواهرم حرف زدن بچمم بغلم بود  بعد به خواهرم گف اجیت خسته نشد اینقد بچتو نگه داشته . خواهرم این بچه ی خودشه اونم با تعجب گف وای جدی من فک کردم مجرده .

از دادن عکس هم معذوریم 🙂 

وای بعد با خواهر بزرگم تا حالا چند بار رفتیم بازار همه بمن گفتم این مامانته ؟ خواهرمم همش اتیشی میشه . خداییش چهرش دیگه اینقدا هم نیس که به مامان من بخوره ها ولی همه میگن . اونم میگه دیگه با تو هیچ جا نرفتنیم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چندسالته

۲۳

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

خا حالا  به احترامت یه دقیقه سکوت یا چی 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
حتما میخوای بگی بیبی فیسم

نه اتفاقا الان خواستم بگم نیستم . د ر حد سن خودمم

2706