1421
1389
عنوان

اونروز رفتم مغازه ، خانمه بهم گفت

364 بازدید | 31 پست

رفتم مغازه بچمم بغلم بود ۱۶ ماهشه صاحب مغازه بم گفت این داداشته؟  ینی حتی بهم نمیاد بچه کوچولو داشته باشم 😁

تو دهه هم با خواهرم رفته بودیم هیئت دوستش مارو دید یکم با خواهرم حرف زدن بچمم بغلم بود  بعد به خواهرم گف اجیت خسته نشد اینقد بچتو نگه داشته . خواهرم این بچه ی خودشه اونم با تعجب گف وای جدی من فک کردم مجرده .

از دادن عکس هم معذوریم 🙂 

وای بعد با خواهر بزرگم تا حالا چند بار رفتیم بازار همه بمن گفتم این مامانته ؟ خواهرمم همش اتیشی میشه . خداییش چهرش دیگه اینقدا هم نیس که به مامان من بخوره ها ولی همه میگن . اونم میگه دیگه با تو هیچ جا نرفتنیم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390
چندسالته

۲۳

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
خب ک‌چی؟؟؟؟

والا قربون پست مبارکت سرویسمون کردن از بس همه امروز بی بی فیس شدن (:

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

خا حالا  به احترامت یه دقیقه سکوت یا چی 😐

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1376
حتما میخوای بگی بیبی فیسم

نه اتفاقا الان خواستم بگم نیستم . د ر حد سن خودمم

1387

حالا کمکت کنیم مساله به این مهمی رو حل کنی راه کار بدیم پیر بشی چیکارکنیم خووووو😂😂😂😂

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
1391