1421
1411

میام اینجا درد دل میکنم اما هیچکی نیست که من خاک برسرو یک راهنمایی کنه...کسی رو ندارم بخوام درد دل کنم باهاش تا یک دردمو میگم همونو باسه له کردنم استفاده میکنن ..اینجا هم که اینجوری...

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

چون من هیچکس راندارم 

راستشم به همه گفتم

میانددرددل کنن تازه بدترش میکنند

خدایاگاهی مرادراغوش بگیر....                           کمی ارامش کمی تسکین....                               خسته شدم....
1394

تاپیکای منم ببینی میبینی تنها دو نفر میان بقیه مثل ماست نگا میکنن و میرن در صورتی که میدونن وقتی دو باره تاپک بزنی گله کنی  ازشون تازه چند نفر دیگه میان خودشونو نشون میدن منم هیچ وقت نه کسیو راهنمای میکنم نه راهنمایی حتی اگه جوابشونم بدونم   

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
1418

عزیزم تقصیره تو نیس بزا یچیو اول بهت بگم

ماهایی ک عضو اینجور برنامه هاهستیم اکثرمون تنهاییم و مشکلاتی داریم گوشی دست گرفتن  زیادش یخورده اعصابو ضعیف میکنه و ماها بیشترمون  دیگه کشش نداریم یه سریا مشکلات بدی دارن که تاپیکایی ک از مشکلاتشون میگن پیش اینا هیچه  من خودم گاهی حال تایپ ندارم فقط نگاه میکنم و گاهیم میگم من اگه راهنما باشم مشکل خودمو باید بتونم حل کنم از آدما ناراحت نباش هرکی تو دلش غم کوچیکم ک شده داره

حالا بزار پستاتو نگاه کنم ببینم چیه

1331