2726
عنوان

خانما بیایین

31 بازدید | 3 پست

خواهرم شوهرش مهندس نفته و دوماه رفته جنوب تو این مدت مادرشوهرش اصلا به خواهرم زنگ نزده بگه چیزی لازم داری یا نه با حرفاش خواهرمو ناراحتم میکنه و توقع داره خواهرم بره بهشون سر بزنه اصلا نمیپرسم شوهرش نیس این بنده خدا چیزی لازم داره یا نه، من به آبجیم میگم تو هم بهشون زنگ نزن خونشون نرو وقتی شعورشون نمیرسه پسرشون نیس هواتو داشته باشن یا باهات مهربون باشن، بنظرتون خواهرم بره؟ هر دفعه میره یجور اعصابشو خرد میکنه مادرشوهرش 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

منم شوهرم نیست ولی اصلا توقعی ازشون ندارم خودمم اصلا نمیرم مگه دعوتم کنن....بهش بگو نره

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
منم شوهرم نیست ولی اصلا توقعی ازشون ندارم خودمم اصلا نمیرم مگه دعوتم کنن....بهش بگو نره

ببین اینا نمیدونن دعوت چیه حتی نمیگن چیزی لازم نداری شوهرت دومااااه نیس😑

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اینا نمیدونن دعوت چیه حتی نمیگن چیزی لازم نداری شوهرت دومااااه نیس😑

راه حلش ساده است خواهرت مثل من نره. اگه گلگی کردن بگه مگه شما سراغی از من میگیرید

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
2728