2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نشانه تنبلی تخمدان چیه؟

فشار خونم رفت بالا قند خونم رفت بالا ریزش مو گرفتم آپنه خواب گرفتم صورتم کلی لک انداخت و هر چی اقدام کردم برا بارداری نشد

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2714
منم فردای پریودم رابطه داشتم... قرص خوردم... ده روز بعد پریود شدم... الانم پریودم😑 کلا این ماه بازم ...

وای چه بد 

من چند دوزه نشونه های پریود رو داشتم اما نمیفهمیدم با خوردن قرص اورژانسی ادم دوباره پریود میشه

عزیزم من شرایط بچه داری ندارم 

یعنی چی بالاخره ک میخای بیاری من پنج سال پیش خوردم دیگه الان میخام بچه دار شم نمیشه ک اون قرص خطرناکه بالاخره تاثیر خودشو میذاره سعی کن رابطه مشکوک نداشته باشی ک مجبور شی اووسیز بخوری

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
وای چه بد  من چند دوزه نشونه های پریود رو داشتم اما نمیفهمیدم با خوردن قرص اورژانسی ادم دوباره ...

منم تا حالا تو این 5 سال سه بار خوردم... این سری اخرین بار فقط پریود شدم... دو سری قبل نشده بودم 

یعنی چی بالاخره ک میخای بیاری من پنج سال پیش خوردم دیگه الان میخام بچه دار شم نمیشه ک اون قرص خطرناک ...

من بچه کوچیک دارم 

جلو گیریمون هم طبیعیه ولی اونشب نیاز به قرص اورژانسی داشتم واسه همین خوردم

از این به بعد هم نمیخورم دیگه

خب عزیزم پریود شدی این قرص ها دوره ها رو جابجا میکنه. ولی یادت باشه در سال فقط دو بار میتونی ازشون استفاده کنی.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
عزیزم من شرایط بچه داری ندارم 

ببخشید ک ا ن د م با ژ ل استفاده کن مطمئن تره

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706