1421
1389
بخاطر قرص اورژانسیه؟

منم فردای پریودم رابطه داشتم... قرص خوردم... ده روز بعد پریود شدم... الانم پریودم😑 کلا این ماه بازم بشم میشه سه بار😭

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  

بعد از زایمان هنوز شکمت بزرگه ؟ من از ماماشاپ گن خرید برای شکمم فقط ۲ ماه استفاده کردم، معجزه کرد. 

کلی گن دارن که همشونم ترکه. من که واقعا راضی بودم

حتما سر بزنید

منم فردای پریودم رابطه داشتم... قرص خوردم... ده روز بعد پریود شدم... الانم پریودم😑 کلا این ماه بازم ...

وای چه بد 

من چند دوزه نشونه های پریود رو داشتم اما نمیفهمیدم با خوردن قرص اورژانسی ادم دوباره پریود میشه

1401
عزیزم من شرایط بچه داری ندارم 

یعنی چی بالاخره ک میخای بیاری من پنج سال پیش خوردم دیگه الان میخام بچه دار شم نمیشه ک اون قرص خطرناکه بالاخره تاثیر خودشو میذاره سعی کن رابطه مشکوک نداشته باشی ک مجبور شی اووسیز بخوری

وای چه بد  من چند دوزه نشونه های پریود رو داشتم اما نمیفهمیدم با خوردن قرص اورژانسی ادم دوباره ...

منم تا حالا تو این 5 سال سه بار خوردم... این سری اخرین بار فقط پریود شدم... دو سری قبل نشده بودم 

شاعر میگه:                                                              با ما سرد نباش سرما میخوری! 😉😎  
یعنی چی بالاخره ک میخای بیاری من پنج سال پیش خوردم دیگه الان میخام بچه دار شم نمیشه ک اون قرص خطرناک ...

من بچه کوچیک دارم 

جلو گیریمون هم طبیعیه ولی اونشب نیاز به قرص اورژانسی داشتم واسه همین خوردم

از این به بعد هم نمیخورم دیگه

خب عزیزم پریود شدی این قرص ها دوره ها رو جابجا میکنه. ولی یادت باشه در سال فقط دو بار میتونی ازشون استفاده کنی.

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برآورده شدن حاجتم.
1394
خب عزیزم پریود شدی این قرص ها دوره ها رو جابجا میکنه. ولی یادت باشه در سال فقط دو بار میتونی ازشون ا ...

دیگه میدوارم‌ هیچ وقت استفاده نکنم 

چون از موقعی که استفاده کردم خیلی حالم بده