2703
2553
عنوان

خانما لطفا نظرتونو بگید

81 بازدید | 11 پست

برا یکی از دوستام خواستگار اومده پسره باشخصیت همشهری هم هست وضع مال بشم خوبه شغلش هم خوبه فقط شرطش اینه دوستم باید چادری بشه...دوستمم مخالفه ولی خانوادش میگن این آدم رو الکی رد نکن شاید دیگه همچین کسی خواستگاری نیومد...شما بودین چکارمیکردین؟' 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باید جای دوستت بود ...چادر یکم سخته چ تو گرما چ سرما ....اگ دلت باهاش نباشه زجر آوره

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2456

قطع به یقین بدون هیچ شک و تردید ردش میکردم . مگر اینکه با رضایت قلبی بتونه تیپش رو عوض کنه ... وگرنه زندگیش میشه جهنم

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟
2714

من خودم از ۱۳ سالگی چادر سر کردم الان هم ۳۴ سالم هست هنوز چادری هستم 

ولی اصلا دوست ندارم زورکی چادر سر کسی کنن

دختر من ۱۰ ساله هست چند بار گفت مامان چادر سر کنم نداشتم بخدا

حتی به روسری سر کردن دخترام هم اجبار نمی کنم 

هر کسی هر جوری که دوست داره باید زندگی کنه

دنیا فقط دو روزه

اگه قبول می کنه باید برای بقیه چیزایی که میخواد شرط بذاره و کتبا محضری نوشته بشه که فردا مرده چیزای دیگه نخواد

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄