1428
1389

خیلی بده😫

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...

من پر از ترک شدم😭

اگه امضامو دیدی فقط یک لحظه به این فکر کن ک الان سالمی و با چشمات داری این متنو میخونی و میتونی با دستات تایپ کنی غصه نخور و نا امید نباش حتی همین دیدن ساده که واسه ما عادی شده ارزوی خیلی هاس پس بگو🌷خدایا شکرت❤️

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1436
یک عدد ژله هستم در خدمت دوستان 

🤣🤣🤣 خدا نکشتت

گروه قرمز...وزن شروع ۸۵.۳۰۰... وزن فعلی ۸۵.۳۰۰... وزن هدف ۶۰... تاریخ شروع ۲۸/۰۷/۹۸ ... اراده کردم با تاپیک بامدادخمار شروع کردم انشالله به هدفم برسممم💪💪💪                                                          آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه...    آآنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟؟😭😭😭😭
1444

میخوام بخورمت

دوجمله مقدس"به توچه و به من چه"رو سرلوحه زندگیت قرار بده.باشد که رستگار بشی!!!            هرکسی رو ریپلای نمیکنم.خیلیا خیلییی بی ارزشنااا😉

ژله واقعا😂

سادگی جرم است ومن یک مجرم سابقه دار.                  ساده که باشی...سادگیت را حماقت میخوانندوکسی نمیفهمد تو از فرط آدم بودن ساده ای...
1391

والا چاقتر بودم کلا سفت بودم الان کمی کم کردم بازم سفته گوشتام ☹ هنوز مونده شل شم کلا چاق و سفت بودم و هستم 😁

خداجون انتظار ۵سالمو تموم کن خسته شدم من بنده کم طاقتت هستم 😔
☺️ بفرمایید نوش جان☺️🙈

😻😻😻

دوجمله مقدس"به توچه و به من چه"رو سرلوحه زندگیت قرار بده.باشد که رستگار بشی!!!            هرکسی رو ریپلای نمیکنم.خیلیا خیلییی بی ارزشنااا😉
اه شوهر شوهر خودشون خیلی بی نقصن؟؟؟

شوهر نفهم من دیشب گفت چی فکر میکردم چی شد فقط کارش ایراد گرفتنه ایراد هم نباشه میگه دیگه خسته و داغونم حتی به انگشتای پاهام هم نگاه میکنه میگه ضایع اس🙄

نه ترک نخوردم زیاد فقط یه کم شل شدم دیگه غلط کرده چیزی بگه خودش لاغر دوست داره منو مجبور میکنه رژیم ...

شوهر من همش الکی از من ایراد میگیره کارش همینه دیشب میگه چی فکر میکردم چی شد خجالت نمیکشه میگم پس چرا موقع   و عزیزم هستم میگه دیگه مجبوری میگم خودمو خالی کنم😒

1364