2726
عنوان

سوالللل

108 بازدید | 14 پست

سلام خانوما الان که از دهه محرم گذشته بنظرتون اهنگ گوش کردن یا دیدن فیلمایی که توشون اهنگو رقص باشه مثل فیلمای قدیمی یا فیلمای+18گناهه؟یا باید تا بعد صفرموند؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلمای مثبت ۱۸😅  

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728

اگه معتقدی که اینا همیشه گناهن😂😂

من گوش میدم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ایناهمیشه گناهه منتهامحرم دوبرابر منکه فقططططط اهنگو گوش میدم

فیلمای قدیم گناهه 🤭  پناه بر خدا

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
فیلمای قدیم گناهه 🤭  پناه بر خدا

اینجاهمه فهمیدن ومیدونن کدومابده کدوماخوب نیازی نیس جداکنم که کدومابده من حال تایپ نداشتم کلی گفتم

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
راستش من مذهبی نیسم کلا اسلام قبول ندارم ولی اماما دوس دارم یا بیشتر وقتا نماز و دعا میخونم ولی خب ب ...

عاشق همین حس کنجکاویتم 😂   

عاشق همین حس کنجکاویتم 😂  

خدایی این فضولی داره منو میکشه حتی سرفیلمای کوتاه ترسناک ...بعضی وقتا بخودم فحش میدم نبینم ولی درست نمیشم دیگه یه وقتایی انقد میترسم در حموم دسشویی نیمه باز میزارم

2706