1421
1411
عنوان

سوالللل

105 بازدید | 14 پست

سلام خانوما الان که از دهه محرم گذشته بنظرتون اهنگ گوش کردن یا دیدن فیلمایی که توشون اهنگو رقص باشه مثل فیلمای قدیمی یا فیلمای+18گناهه؟یا باید تا بعد صفرموند؟

فیلمای مثبت ۱۸😅  

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

اگر نظر اسلام میخوای از نظرش همه موارد تو هر ماهی حرام

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
1390
ایناهمیشه گناهه منتهامحرم دوبرابر منکه فقططططط اهنگو گوش میدم

فیلمای قدیم گناهه 🤭  پناه بر خدا

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

فیلم مثبت ۱۸ منظورت پور*ن هست؟

اگه اونو میگی اون کلا گناهه چه محرم چه غیر از محرم

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍

+۱۸ک واجبه

ترک واجبم حرامه.

محرمو غیر محرم نداره

باشد ک رستگار بشی اگر خدابخواهد.

دوجمله مقدس"به توچه و به من چه"رو سرلوحه زندگیت قرار بده.باشد که رستگار بشی!!!            هرکسی رو ریپلای نمیکنم.خیلیا خیلییی بی ارزشنااا😉
1394
فیلمای قدیم گناهه 🤭  پناه بر خدا

اینجاهمه فهمیدن ومیدونن کدومابده کدوماخوب نیازی نیس جداکنم که کدومابده من حال تایپ نداشتم کلی گفتم

جواب ابلهان خاموشیست(جواب ندادن است) اگه جوابتوندادم امضاموبه خودت بگیر🤗😉
راستش من مذهبی نیسم کلا اسلام قبول ندارم ولی اماما دوس دارم یا بیشتر وقتا نماز و دعا میخونم ولی خب ب ...

عاشق همین حس کنجکاویتم 😂   

عاشق همین حس کنجکاویتم 😂  

خدایی این فضولی داره منو میکشه حتی سرفیلمای کوتاه ترسناک ...بعضی وقتا بخودم فحش میدم نبینم ولی درست نمیشم دیگه یه وقتایی انقد میترسم در حموم دسشویی نیمه باز میزارم

1427