2703
2553

من زایمانم نزدیکه هنوزم شلوار بارداری میپوشم وصندل تابستونی وعین قبلمم.ولی نمک نمیخورم همه غذاهامم بی نمکه بقیه میسوزن و میسازن😜

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
من جین شو میپوشم،نخی شم هست

به هر حال عفونت کاری به اون نداره من کل بارداریم از همون شلوارها میپوشیدم بااینکه فوق العاده به عفونت حساسم

امااصلا تو بارداریم عفونت نگرفتم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقباضه به دکتر بگو حتما  زیاده یا کم؟مثلا چندبار تو روزه و هربار چقدر طول میکشه؟

امروز عصر نیم ساعتی اینجور بودم،اما درد نداشتم،بنظرت ناراحتی هم موثره توانقباض؟

2720
امروز عصر نیم ساعتی اینجور بودم،اما درد نداشتم،بنظرت ناراحتی هم موثره توانقباض؟

اره ممکنه تاثیر داشته باشه

ممکنه هم نی نی  باشه که خودش رو سفت میکنه . میگیره و ول میکنه؟ یا مثلا نیم ساعت اینطوریه بعد خوب میشه؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2714
بلد نیستم فرنگی 😧

خیلی راحتتره تو بارداری

چون به زانو و کمرت هم فشار نمیاد

منم بلد نبودم اما چندبار که بری عادت میکنی

اره ممکنه تاثیر داشته باشه ممکنه هم نی نی  باشه که خودش رو سفت میکنه . میگیره و ول میکنه؟ یا م ...

اره خوب شد الان،شکمم ماساژ اروم دادم خوبشد

یه روزایی هی لگد میزنه یه روزایی آرومه

اره خوب شد الان،شکمم ماساژ اروم دادم خوبشد یه روزایی هی لگد میزنه یه روزایی آرومه

خب پس احتمالا نی نی بوده خودش رو سفت کرده . ولی برااطمینان به دکترت بگو

اره دیگه الان جلو پامم نمیبینم حمام رفتن خیلی سخت شده خواب که دیگه ندارم

ن من خوابم اوکیه،اما حموم و تمیزکاری سخته،یبار دوش اب سرد گرفتم بچه تا نیم ساعت دو ماراتن میرفت😂

من که میپوشم فعلا ولی بعضیا از همون اول نمیپوشن 😑شرمنده یه سوال خجالتی  شماها دشوویی چه جور ...

من یه دستمو به روشویی میگیرم یکی به شلنگ بعد موقع شستن خودم چندبار نزدیک بوده بیفتم که دستمو ول کردم   

2706