1507
1520

ن بابا میشه..مشکلی نیست

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی خودم ونی نی تودلیم یه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜بگیدمنم براتون بفرستم 💜💚💜💚💜💚💜

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

چرا نشه🤔🤔🤔منکه تااخر پوشیدم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
1473
اره من تا لحظه زايمان هم پام بود  خدا رو شكر اصلا ورم نداشتم  نمك غذا تو كم كن ورم نميكن ...

جدی نمک نخوری ورم نمیکنی؟؟؟منمخیلی غذاهام شوره

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
1485
اخه میبینم انقد ورم دارن نمیتونن بپوشن 

نه عزیزم همه مثل هم نیستن

سعی کن تحرک داشته باشی نمک هم خیلی کم بخور که ورم نکنی

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
1396
جدی نمک نخوری ورم نمیکنی؟؟؟منمخیلی غذاهام شوره

والا من بهداشت بهم گفت نمك و حذف كن كه ورم نكني. 

شده از درد بخندی  که نبارت چشمت؟؟؟؟؟من در این خنده پر غصه مهارت دارم!!!!!!💔
درسته ولی خب پاچه هاش چی؟

من شلوار بارداری هم نداشتم

یه شلوار کشی داشتم حالت استرج داره پاچه هاشم کشیه

راحت پام میکردم

من مشکلی نداشتم. راحت بود

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1508