2733
2739
عنوان

خانما بیاین

34 بازدید | 11 پست

من از خونمون بدم میاد..مخصوصا میرم تو اشپزخونه ببخشیداااا ولی همش عق میزنم..تهوع میگیرم ...چیکار کنم؟تا حالا خونه مادرشوهرم بودم فردا داداشم اینا میان مجبور شدم بیام خونه..حالا همش بدم میاد...توروخدا کمکم کنید

بارداری؟!

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تو بارداری از رنگ یخچال و طلاهامو و بوی وسایل خونم متنفر بودم کلا خونه ی مامانم بودم

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

واقعا هیچ راه حلی ندارم برات چون من خودم دو روزه خوب شدم از هفته ی۴ تا ۱۲ ام همینطوری گذشت یا مادر شوهرم غذا میفرستاد برام یا از بیرون میگرفتیم یه ده روزی ام رفتیم پیش مامانم!

واقعا هیچ راه حلی ندارم برات چون من خودم دو روزه خوب شدم از هفته ی۴ تا ۱۲ ام همینطوری گذشت یا مادر ش ...

مامانم شماله هرچی به دکترم گفتم برم شمال قبول نکرد..غذا اصلا از بیرون نمیتونم بگیرم بدم میاد از غذای بیرون..خودمم بدم میاد غذا درست کنم..تو این خونه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2738
مامانم شماله هرچی به دکترم گفتم برم شمال قبول نکرد..غذا اصلا از بیرون نمیتونم بگیرم بدم میاد از غذای ...

دیگه واقعا مشکلت حاده منم مامانم تبریزه ولی رفتم دکترتون چرا نمیزاره؟!