1428
1389

خانما میشه بم بگین پست صوتی رو تو کدوم قسمت میتونم پیداکنم میخوام شماره مامانمو بزارم تو تماسای سریع ک بابام راحت بتونه فقط با فشار عدد یک با مامانم تماس بگیره هرچی گوشی نوکیاشو زیرو رو کردم نتونستم پیدا کنم

فک کنم تو تنظیمات تلفن باید بزنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
همشون ندارن شاید اونم نداره ک پیداش نمیکنی 

ن داره مطمئنم پیداش کردم ولی از بس ذهنم مشغول بود دوباره گمش کردم متاسفانه شماره مامانم رو اشتباه سیو کردم برا همین میخوام درستش کنم ولی اصن پیداش نمیکنم

شماره ۱ رو بگیر نگهدار گزینش میاد

ولی اکثرا ۱ همیشه پست صوتیه نمیشه بزار رو شماره ۲

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!
1444
خب خودتون رو بذارین ۳ منظورم اینه کلا از دو به بعد بذارین  یک رو نمیشه گذاشت تا جایی که یادمه

چرا میشه...گذاشتم ولی شماره رو اشتباهی نوشتم حالا هرچی میخوام پیداش کنم نمیشه بقیه ی شماره ها مخاطب دارن

1390
همون پست صوتی رو میخوام میشه بم بگی دقیقا کجا میتونم پیداش کنم؟

برو رو مخاطب های گوشی رو مخاطبی که میخوای بزن تو گزینه ها نوشته تماس سریع انتخاب کن و بزار جایگزین شماره ۱

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!