1428
1411
عنوان

آجیل برای تالار عروسی

622 بازدید | 72 پست

یعنی واقعا نمیشه بدون آجیل تالار گرفت؟همه مسخره میکنن؟ ماها خیلی فامیل داریم کم کمش ۸ ملیون تنها برا آجیلمون هس با این قیمتا هم ک... خودتون بهتر میدونید

کسی بوده تالار گرفته باشه آجیل نزارن؟؟ یا دیدین تو عروسی هاتون؟؟

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

اولین باره شنیدم آجیل میدن برا عروسی

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الا بذکر الله تطمئن القلوب❤خدایا شکرت❤                           به آرزوهام قول رسیدن دادم😊 تیکر رسیدن به آرزوهامه😄
1394

این رسم خیلی وقته ازبین رفته

عروسی مامان من ۲۶ سال پیش اجیل داشته

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

من شهرای مختلف زیاد عروسی رفتم تا حالا آجیل ندیدم 😐

محبوب من! این جا هر روز اهواز است؛ شما نیستید و از چشمان من برف می‌بارد .... محبوب من! من دائما شما را دوست دارم چه در گرانی و چه در ارزانی ... چه در تحریم و چه در توافق؛ چه شادمان باشم چه غمگین؛ خوابم، شما را دوست دارم ... بیدار می شوم شما را دوست دارم .... محبوب من! شاید تنها لذت باقی مانده در اینجا، تماشای شما باشد ... محبوب من! جای خالی ات را هیچ چیز حتی پیتزا و پاستیل مینیونی هم نمی تواند پر کند ... 
1387

نه تهران که اصلا آجیل نمیزارن شما برای کجایین که رسم دارین؟

ﺁﯼ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﮐﺘﺎﺏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﭼﺎﭖ ﺩﻭﻡ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺷﮑﺮ ﮔﺰﺍﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ
1391