2726
عنوان

چرا نی نی سایت اینطوری شده همه به آدم حمله میکنن؟ بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 23 پست
چرا شوهرت حرف بدی زده.اما نمیشه اینجور چیزارو کش داد،هروقت خواستی بری خونه مامانش ی چیزی بخور و برو ...

عزیزم خیلی حرفش به من بی ربط بود چون من اصلا نمی‌خورم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
اینه که وقتی زن از شوهرش محبت نمیبینه بهشم میگه محبت کن نمیکنه حق داره خیانت کنه پس بیخود نیست این ه ...

خب منم گفتم نباید مستقیم بگه باید جوری شرایط رو فراهم کن مرد بیاد دنبالش.با کارها ومحبتهاش.درکل یعنی آدم قوی ومستقلی باشه اما آنچه که درسته انجام بده از محبت و هرچی که وظیفشه بدون درخواست مستقیم.اینجوری مرد یاد می گیره ‌آموزش میبینه وهم خودشو جمع میکنه میفهمه که زن قدرتمند و بی نیازی داره پس حواسش جمع میکنه که فکر نکنه خبریه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بددهنی شوهرت تقصر نینی سایتیانیست که اعصاب خوردیتو میریزی سرشون...تاپیک زدی انتظار داشته باش جواب بگیری اکثریت گفتن کارت اشتباه بوده و به نظرمنم بوده اگه دعواشخصیه اشتباهت اینجاست ک اینجاعنوان میکنی

ولی وقتی عنوان کردی باید منتظر جواب باشی کسی فوحشت ک نداده برازندگیه خودت نصیحتت کردن 

آستانه تحملت و ببربالا اگرم نمیتونی تاپیک نزن...

ماکه در سایه ی خورشید 🌞معذب بودیم، چشممان کور سزاوار همین شب بودیم🌚
2728
عزیزم بددهنی شوهرت تقصر نینی سایتیانیست که اعصاب خوردیتو میریزی سرشون...تاپیک زدی انتظار داشته باش ج ...

از نظر تو هم هست اونوقت چرا؟ اگه شوهر تو هم اینو به تو بگه پس مقصر تویی و باید کوتاه بیای؟ آخه غیر منطقی حرف میزنن ایم که اسمش نصیحت نیست. 

منم بودم ناراحت میشدم

بهم میگن مقصر خودم بودم حق ناراحتی ندارم من نمیدونم خودشون از صبح تا شب از شوهراشون کتک میخورن فقط و توسری؟ 

از نظر تو هم هست اونوقت چرا؟ اگه شوهر تو هم اینو به تو بگه پس مقصر تویی و باید کوتاه بیای؟ آخه غیر م ...

حرف شوهرت زشته خیلی زشت ولی اونیکه توگفتی ناز کردن نیست منت میزاری ک میرم خونه مادرت اونم خاسته بگه براشون کاری نمیکنی بارفتنت

ایا همسرت بیاد خونه مادرت منت بزاره توبهش نمیگی هب نیا؟مگه بااومدنت براشون چیکارمیکنی؟میتونستی بالحن خوب و نظلوم نمایی بگی من بخاطر تو باخستگی زیادو اینکه دلم میخواست پیش هم باشیم دوتایی تصمیم گرفتم بریم خونه مادرت ک ببینیشون و هم توخوشحال بشی هم مامانت اونوقت تو...😔

باورکن میومد بغلت میکرد بوستم میکرد

اینم ک گفتی بی منطق حرف میزنیدخیلی بد بود کارمن و امثال من بیمنطقی نیست ک هرچی میگیم واسه خیرخواهیه حتی اگه بتوپیم بهت و سرزنشت کنیم

بهتره شمادرجه تحملت و ببری بالا

بهم میگن مقصر خودم بودم حق ناراحتی ندارم من نمیدونم خودشون از صبح تا شب از شوهراشون کتک میخورن فقط و ...

خانوم اگه منظورت به ماست ک درست صحبت کن

اگه هنرصحبت کردن داشته باشی شوهرت ازگل نازک تر بهت نمیگه

مگراینکه مشکل داشته باشه من و امثال من که سوهرت و ندیدیم

شاید کلا مشکل داره ازکجامعلوم

من به شخصه همسرم از گل نازکتر بهم نمیگه کتک و توسری چیه حرف دهنت و بفهم