2726
عنوان

دوست حسود و فضول

185 بازدید | 6 پست

سلام دوستان ما یه دوست خانوادگی داریم هم حسوده هم فضول..زیر و بم همه چیزو میکشه بیرون..دخترش هم همسن منه تو یه مدرسه بودیم.من اگر یه کتابی چیزی میخریدم اونااز حرص میترکیدن.و مادره حتمااااا باید برای دخترش عین کتاب منو میخرید.سر نمره سر همه چی اگه من بالاتر بودم اونا حرص میخوردن..اما مامانم بااینکه باور داره اینا حسودن اما همچنان ادامه میده به دوستیش با اینا.ینی من انگشت تو دماغم میکنم مامانم میره میگه بهشون.هی من میگم خوشم نمیاد اینا بدونن هی میگه مگه چیه عیبی نداره اما اونا کوچیکترین کاری که میکنن و بیرون رفتناشونم به ما نمیگن چون مامانم فضول نیست اما مامان اون همش میپرسه با کی رفتی بیرون کی رفتی چرا رفتی چطوری رفتی ساعت چند رفتی..همرو میپرسه..مسئله یکی ایناان که چیکار کنم این رابطه قطع بشه و اینکه مامانم من هرکاری میکنم نره به اونا بگه.دیگه خسته شدم از بس حرص خوردم

خب حرص نداره، ، خوشحال باش که واسشون الگویی

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جات باشم بیشتر با کارا و رفتارام دقشون میدم

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2728
خب حرص نداره، ، خوشحال باش که واسشون الگویی

اخه میدونی از این حرص میخورم که من هرکاری میکنم اونا زودی خبردارمیشن کار منوتکرار میکنن اما من اصلا نمیفهمم اونا چیکار میکنن.بعد الگو نیستم که براشون.از حرص و حسودیشونه.یادمه من تو دبیرستان رتبه اورده بودم مامانش از حرص چندروزی زنگ نزد خونمون😐😐با مامانمم لج کرده بودن

به نظرم حرص نداره عزیزم، ، بی خیالشون بلش

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀