2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من آش رشته درست کردم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

میخواستم برای شوهرم و پسرم کشک بادمجون درست کنم که گفت سیرم شام نمیخورم الان اگه هم بخوان دیگه باید نیمرو بخورن

خودمم گوشت کذاشتم بیرون ریز ریز کنم با پیاز تفت بدم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

فسنجون 

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
یکی پیشنهاد شام بده هیچی درس نکردم

خسته نباشی مهندس

البته همچین میگم خسته نباشی انگار خودم از بعدازظهر درست کردم منم همین الان بارگذاشتم و اومدم نگران نباش الان بچها میگن از منو هر چی دوست داشتب انتخاب کن 

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅
2706