2726
عنوان

نظر شما چیه؟

37 بازدید | 9 پست

دوستان گل.. دامادمون مشکل کمردرد پیدا کرده.. واسه این که مشکلش حل بشه اول متخصص مغز و اعصاب رفته براش ام آر آی نوشته و بهش گفته عضلت فقط ضعیفه برو شنا.. الان شنا میره.. فیزیوتراپی رفته.. آمپول شل کننده عضله زده.. داروهای گیاهی و پماد مصرف کرده ولی هییییییچ کدوم موثر نبوده.. بنده خدا جوونه مجبوره با عصا راه بره.. کسی می تونه راه حلی بده؟ ممکنه مشکلش از اعصاب و فشار کاریو استرس باشه؟ البته دکتر مغز و اعصاب رفته.. نمی دونم واقعا دیگه موندیم چه کنیم.. شما چی پیشنهاد میدید؟

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آزمایش نرمی استخوان و ذخایر بدن داده؟

نه..منظورتون از ذخایر بدن، ویتامین ها و املاح معدنیه؟

گر یارای دیدن نیکی ها را داری بدان که درونت نیکوست.. زیرا که جهان آینه تمام نمای انسانهاست..
2728
اگه اینستا داری ، برو پیج دکتر صابری ، هم تو کامنت هم تو دایرکت همین توضیحات رو براش بفرست ببین چی م ...

آدرس دقیقشو می گی عزیزم؟

نه..منظورتون از ذخایر بدن، ویتامین ها و املاح معدنیه؟

بله.دوستم کمردرد داشت همه کاری کرد خوب نشد رفت به دکتری و فهمید ذخایر بدنش بشدت کمه و نرمی استخوان داره و الان تحت درمانه و بهتر شده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
بله.دوستم کمردرد داشت همه کاری کرد خوب نشد رفت به دکتری و فهمید ذخایر بدنش بشدت کمه و نرمی استخوان د ...

ممنون عزیزم.. ولی ویتامیناشم خوب بوده البته خیلی وقت پیش آزمایش داده.. می گم بازم بده.. ممنون از راهنماییت 🌷

ممنون عزیزم.. ولی ویتامیناشم خوب بوده البته خیلی وقت پیش آزمایش داده.. می گم بازم بده.. ممنون از راه ...

قربونت

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲