2726
عنوان

خرج خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 23 پست

من ۸ ماه برادر شوهر و خواهر شوهر و و شوهرش خونمون بودن هر روز غذای مجلسی درست کردم و تمیز کاری کردم و یه بچه یه ساله هم دارم ولی اخم نکردم توی روشون البته نمیگم کارم درسته ولی سعی کن اروم باشی تا بگذره 

God is with us

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم همه مث هم نیستن ، بعدم نداری پنیر ، از سقف که نمیوفته ، همینایی هست بخوره نوش جونش ، نمیخوره هم ...

خونواده شوهر من ایراد گیرن بخدا یه بار ماکارونی درست کردم پدر شوهرم نخورد نون خالی میخورد خیلی شرمنده میشه ادم خودشون وضعیت مارو میدونستن وضع مالیشونم خوبه ولی همش رو سرمردم هستن عید هفده روز اومدن اینجا من بدبخت فقط بشور وبپز وجمع کن کمک هم نمیکنن خواهرشوهرم شب پاش  رو روی پتوم ژیلت زد سه بار اون پتو من شستم لباسامو بی اجازه میارن میپوشن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
خونواده شوهر من ایراد گیرن بخدا یه بار ماکارونی درست کردم پدر شوهرم نخورد نون خالی میخورد خیلی شرمند ...

ایراد از مردم نیست ما بلد نیستیم قوانین خونمون یادشون بدیم ، بعدم اصلا اینجور نیست چون نون خورده تو شرمنده بشی ، ااینجور مواقع خانواده ما تخم مرغ پیشنهاد میکنن به طرف ککه اگ این غذا نمیخوری نمیرو بزاربزارم برات ، اصلا هم مهم نیست ، اخرشم میگفتی نوش جان پدر جان ، 

2728
ایراد از مردم نیست ما بلد نیستیم قوانین خونمون یادشون بدیم ، بعدم اصلا اینجور نیست چون نون خورده تو ...

فقط اون نوش جان ش خدایی خندیدم مرسی بانو

من ۸ ماه برادر شوهر و خواهر شوهر و و شوهرش خونمون بودن هر روز غذای مجلسی درست کردم و تمیز کاری کردم ...

خواهری وقتی باشه اره ولی وقتی نیست چی؟شوهر من ماهها بیکار بود پس اندازمم خیلی محدود مستاجر قسط هم داشتم ،پدرشوهرم سرهنگ بازنشسته ست ماشاالله دارن ولی مفت خوری توی خونشونه جوری شده شوهرخاله های شوهرم دایی شوهرم جوابشون کردن گفتن کم بیاین 

فقط اون نوش جان ش خدایی خندیدم مرسی بانو

بخودا ، باید بگی که بدونه راضی بودی که نون خورده، اصلا هم بد نیست ، با لحن خوب و مهربانانه باید گفت ، اینجور روحیه خودتم حفظ میشه ، وقتی میدونی بد غذان ، دیگ چ ناراحتی،ایراد از خودشونه،