2726
عنوان

خرج خونه

353 بازدید | 23 پست

متاسفانه یه مدته شوهرم بیکار شده و خودم با سر کار رفتن خرج خونو رو میدم و فعلا شوهرم نی نی مو نگه میداره و بعد خواهرش که مجرده میخواد یه ده روزی بیاد خونمون و انتظار داره بهترین غذا رو جلش بزاریم منم راضی نیستم از پول من خرج اون کنم تو دلم میگم من کار کنم و خسته و کوفته بیام و بعد برا اون غذای خوب بپزم خیلی زورم میاد

شوهرت دنبال کار نمیگرده

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت نگیرید هرچه خودتون می خورید واسه اونم دروس کنید

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀
2728

خب عزیزم مهمون.مهمون با خودش برکت میاره.دلتو بزرگ کن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

خدایا از دست این ادمهای بی ملاحظه بخدا منم شوهرم یه مدت طولانی بیکار بود خونوادش ماهی ده روز میومدن میفهمم حالتو عزیزم بشین رویروش جوری که متوجه نشه ده بار سوره کوثر بخون وفوت کن طرفش انشاالله بره 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

مهمون حبیب خداست حتی خواهر شوهر. مهمون با خودش برکت میاره عم غصه اتون میبره دلت بزرگ کن دوستم هم پولت برکت میکنه هم ت کارت پیشرفت میکنی ب شریطی ک برای رضای خدا مهمون داری کنی

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
غذای ساده بپز اونم توقع نداره چون داداشش بیکاره ، نپز حرص بیخود هم نخور ، هیچی نمیشه ، 

عزیزم منم شرایطم اینجور بود خونواده بیشعور همسرم اصلا رعایت نمیکردن بخدا یادمه یه بارش سس م کم مونده بود گفتم نخرم چون ریال به ریال پولمون حساب کتاب داشت خواهرش سرسفره شوهرمو بلند کرد رفت اورد ،یا یه بار مربا وعسل وتخم مرغ صبحونه داشتم داداشش پنیر میخواست

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

خب اونم مهمونه دیگه..خوبه شوهرت بگه زورم میاد از پول خودم واسه خونوادت خرج کنم؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خوب چه اشکال داره اون یه نفره اونم غذا بخوره ارحمو ترحمو پول منو وتو نداره مهمون شما هم هست تازه از بچتم نگهداری میکنه واییی استراتر عزیزم این حرفو نزن گلم به خدا ازاین دست بدی ازاون دست خدا بهت میده 

عزیزم منم شرایطم اینجور بود خونواده بیشعور همسرم اصلا رعایت نمیکردن بخدا یادمه یه بارش سس م کم مونده ...

گلم همه مث هم نیستن ، بعدم نداری پنیر ، از سقف که نمیوفته ، همینایی هست بخوره نوش جونش ، نمیخوره هم ایراد نداره هر کسی صلاح شکمش بهتر میدونه، این که غصه نداره، 

خدایی دل مردا تو خرج کردن پول خیلی بیشتر از زنها هست.دل مردا بزرگتره خداوکیلی انگار

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706