1421
1389
عنوان

خرج خونه

278 بازدید | 23 پست

متاسفانه یه مدته شوهرم بیکار شده و خودم با سر کار رفتن خرج خونو رو میدم و فعلا شوهرم نی نی مو نگه میداره و بعد خواهرش که مجرده میخواد یه ده روزی بیاد خونمون و انتظار داره بهترین غذا رو جلش بزاریم منم راضی نیستم از پول من خرج اون کنم تو دلم میگم من کار کنم و خسته و کوفته بیام و بعد برا اون غذای خوب بپزم خیلی زورم میاد

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1390

خدایا از دست این ادمهای بی ملاحظه بخدا منم شوهرم یه مدت طولانی بیکار بود خونوادش ماهی ده روز میومدن میفهمم حالتو عزیزم بشین رویروش جوری که متوجه نشه ده بار سوره کوثر بخون وفوت کن طرفش انشاالله بره 

مهمون حبیب خداست حتی خواهر شوهر. مهمون با خودش برکت میاره عم غصه اتون میبره دلت بزرگ کن دوستم هم پولت برکت میکنه هم ت کارت پیشرفت میکنی ب شریطی ک برای رضای خدا مهمون داری کنی

غذای ساده بپز اونم توقع نداره چون داداشش بیکاره ، نپز حرص بیخود هم نخور ، هیچی نمیشه ، 

عزیزم منم شرایطم اینجور بود خونواده بیشعور همسرم اصلا رعایت نمیکردن بخدا یادمه یه بارش سس م کم مونده بود گفتم نخرم چون ریال به ریال پولمون حساب کتاب داشت خواهرش سرسفره شوهرمو بلند کرد رفت اورد ،یا یه بار مربا وعسل وتخم مرغ صبحونه داشتم داداشش پنیر میخواست

1376

خوب چه اشکال داره اون یه نفره اونم غذا بخوره ارحمو ترحمو پول منو وتو نداره مهمون شما هم هست تازه از بچتم نگهداری میکنه واییی استراتر عزیزم این حرفو نزن گلم به خدا ازاین دست بدی ازاون دست خدا بهت میده 

عزیزم منم شرایطم اینجور بود خونواده بیشعور همسرم اصلا رعایت نمیکردن بخدا یادمه یه بارش سس م کم مونده ...

گلم همه مث هم نیستن ، بعدم نداری پنیر ، از سقف که نمیوفته ، همینایی هست بخوره نوش جونش ، نمیخوره هم ایراد نداره هر کسی صلاح شکمش بهتر میدونه، این که غصه نداره، 

1427

من ۸ ماه برادر شوهر و خواهر شوهر و و شوهرش خونمون بودن هر روز غذای مجلسی درست کردم و تمیز کاری کردم و یه بچه یه ساله هم دارم ولی اخم نکردم توی روشون البته نمیگم کارم درسته ولی سعی کن اروم باشی تا بگذره 

God is with us
گلم همه مث هم نیستن ، بعدم نداری پنیر ، از سقف که نمیوفته ، همینایی هست بخوره نوش جونش ، نمیخوره هم ...

خونواده شوهر من ایراد گیرن بخدا یه بار ماکارونی درست کردم پدر شوهرم نخورد نون خالی میخورد خیلی شرمنده میشه ادم خودشون وضعیت مارو میدونستن وضع مالیشونم خوبه ولی همش رو سرمردم هستن عید هفده روز اومدن اینجا من بدبخت فقط بشور وبپز وجمع کن کمک هم نمیکنن خواهرشوهرم شب پاش  رو روی پتوم ژیلت زد سه بار اون پتو من شستم لباسامو بی اجازه میارن میپوشن

خونواده شوهر من ایراد گیرن بخدا یه بار ماکارونی درست کردم پدر شوهرم نخورد نون خالی میخورد خیلی شرمند ...

ایراد از مردم نیست ما بلد نیستیم قوانین خونمون یادشون بدیم ، بعدم اصلا اینجور نیست چون نون خورده تو شرمنده بشی ، ااینجور مواقع خانواده ما تخم مرغ پیشنهاد میکنن به طرف ککه اگ این غذا نمیخوری نمیرو بزاربزارم برات ، اصلا هم مهم نیست ، اخرشم میگفتی نوش جان پدر جان ، 

1331