2726
عنوان

هشت روز شد که بهم گفت طلاقت میدم💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3038 بازدید | 182 پست
منم شوهرم تو عقد جا زد  رفت ولم کرد   شبو روز گریه کردمممم ولی موندم ولش نکردم  چهار ...

میترسم انقدر صبر کنم و پیام ندم بهش که خیانت کنه میتررررسم💔😭

خدایا امیدم به توست ناامیدم نکن  
میگن درست میشه غصه نخور بهش پیام اینا نده ولی مگه میشه ندم دلم شور میزنه واسه زندگیم

تو لطفا مثل من نباش دیگه.

تاپیکای قبلتو خوندم.

اون حتی بهت زنگ نمیزنه و پیام نمیده .چجور میخوای به پاش بمونی؟تا چندسال میتونی اینجور تحمل کنی؟

داغون میشیا

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تو دادگاه دیدم درآمد ماهی 2700 رو زده بودن ماهی یه نیم سکه

میدونی دلیلش چیه که یخورده سخت شده مهریه گرفتن؟؟؟؟بعضی خانما ازاین راه درآمدزایی میکردن....آمارشونم بالارفته بود ولی وقتی به قاضی ثابت بشه که خانم خواهان زندگیه وازطرف همسرش تحت فشاره یارهاشده قطعا خیلی پشت زنو میگیرن

میدونی دلیلش چیه که یخورده سخت شده مهریه گرفتن؟؟؟؟بعضی خانما ازاین راه درآمدزایی میکردن....آمارشونم ...

من که اومدم قهر و گذاشتم اجرا و فعلا رها شدن هم اضافه شد به مشکلاتم. شوهرم بی خبر رفته نمیدونم کجا. فقط میدونم خارج کشوره

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
2728

استاتر قرمزی خوب راهی برات گذاشت.

تو ک پیام دادی التماس کردی جواب نگرفتی هر چی پی شو بگیری مغرور تر میش .ب حرف قرمزی گوش کن انشالله تو دلش خالی میش بر میگرده. همون قدر ک ما زنا حساسیم و حسود مردا حسودترن بزار ب فکر و خیال بیفت

بله ولی خودش گفت عاشقت شدمو خداروشکر که خدا تورو نصیبم کرد حالا نمبدونم چش شده:(

یعنی سنتی ازدواج نکردین؟

عشق زود گذر بوده یعنی؟

نمیفهمم چطوری تو 8 روز شما بهش دل بستی و اون خواست بره 

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
میگه کم اوردم نمیتونم ترس از آینده داره

خیلی ناراحت شدم عزیزم نیا اینجا تاپیک بزن دلسردت میکنن تو عاشقی شوهرتم میبیی که حالش خوب نیست پاشو نماز بخون دعایی نذری چله ای و حتماا برو مشاور با خدای با تجربه ی کاربلد . هی نشین پیش هر کس و ناکس زندگیتو بریزی رو دایره .همه یه چیزی میگن زبونم لال بعد یه تصمیمی میگیری یه عمر حالت بده حالا هر تصمیمی باشه .این مشکلات متخصص میخواد .با شوهرت برو نیومد خودت برو .توکل به خدا .با حرفای اینجا زندگیتو داغون نکن خواهر

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
خیلی ناراحت شدم عزیزم نیا اینجا تاپیک بزن دلسردت میکنن تو عاشقی شوهرتم میبیی که حالش خوب نیست پاشو ن ...

عزیزم ما از از رو تجربه دوستاو اشناهامون حرف زدیم از رو قصد و غرض ک بهش حرفی نزدیم .

2706